Rubriky
Profily

Blazin´ Dance Crew

Blazin´dance crew je první čistě dancehallová skupina ve Francii složená ze samých žen. Rychle si získala popularitu po celém světě …

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
Radka Lišková
Latest posts by Radka Lišková (see all)
Blazin´ Dance Crew
Blazin´ Dance Crew

Blazin´dance crew je první čistě dancehallová skupina ve Francii složená ze samých žen. Rychle si získala popularitu po celém světě a status nejlepší ragga dancehall taneční skupiny ve Francii.

Skupina byla založena v roce 2006.  Blazin´ Dance Crew prorazila ve světě až po svém úspěchu na International Dance All Battle, který se uskutečnil v říjnu roku 2010 v Martinique, kde si vybojovala druhé místo.

Členkami této dynamické a energické crew jsou charizmatické a sexy tanečnice Mdy, Jayane, Kayliss, Queensy a Audjyan. Srdce publika dobyly svým jedinečným tanečním stylem, který je ovlivněn hip hopem.

Blazin´ mají na svém kontě spolupráci jak s místními umělci, jako např. Booba, Mokobe, Lord Kossity, Krys, tak i s mezinárodními hvězdami – Bob Sinclar, Mr Vegas, Busy Signal, Ce’cile, TOK. Vystupují také na mnoha akcích typu Quai 54, Express Yourself Tournament, Battle Afro, Big Up Kemp, UDS Fest a další.

Svoje zkušenosti předávají členky Blazin´crew na mnohých ragga dancehall workshopech nejen ve Francii, ale i v zahraničí. Queensy můžete potkat v Juste Debout School, kde má své pravidelné lekce.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.