Rubriky
Street Dance v ČR

Tanec v Olomouci je populární. Věnují se mu malé děti i čtyřicátníci

331 Dance Studio Olomouc

Tanec v Olomouci frčí, ať jde o Street Dance nebo Contemporary Dance. Olomouc je totiž město, ve kterém tancují malé děti i čtyřicátníci.

Tanec v Olomouci frčí

Olomouc patří k městům, kde má tanec velkou tradici. Tancují tu malé děti, ale třeba i čtyřicátníci, kteří se věnují společenskému tanci, baletu, discu. Nejvíce populární jsou však moderní taneční styly Street Dance (patří sem Hip Hop, House Dance, Dancehall, atd.) a Contemporary Dance (současný moderní tanec). V Olomouci se tanci prostě daří.

Důkazem toho byla i taneční soutěž Šantovka Dance Contest, která proběhla první zářijový víkend v olomouckém obchodním centru Galerie Šantovka. Na stupních vítězů se zde objevily choreografie tanečních stylů spadajících právě pod výše zmíněné taneční styly.

Tanec je nejlepší pohybová aktivita

Tanec je skvělá a prospěšná věc. Díky tancování udržujete a zlepšujete svou fyzickou kondici, zpevňujete břišní svaly a zadek, protahujete krční páteř, uvolňujete záda, hubnete. Olomoucké 331 Dance Studio ale zdůrazňuje další, na první pohled možná ne tak zřejmé, výhody tance.

Po náročném dnu ve škole nebo v práci se totiž skvěle odreagujete ve velmi přátelském prostředí, načerpáte novou energii, naučíte se vyjadřovat své emoce pohybem. Kromě toho učením jednotlivých tanečních kroků trénujete i mozek. To vše za doprovodu oblíbené hudby, která zrovna “letí”.

Tanec vás dokáže obejmout, když je vám smutno. Díky tanci zapomenete na všechny starosti, najdete nové přátele a objevíte v sobě novou vášeň.

Začněte tancovat, právě teď je nejvhodnější čas

Pokud byste se rádi přidali do poměrně rozsáhlé komunity olomouckých tanečníků, je právě teď ta nejvhodnější doba. S novým školním rokem totiž startuje nová taneční sezóna a probíhají zápisy do tanečních kurzů.

Vybrat si můžete třeba oblíbené 331 Dance Studio Olomouc. To je unikátní v tom, že si v něm zatancujete, ať už jsou vám tři nebo třeba přes čtyřicet, ať už jste úplný začátečník nebo máte několik let taneční průpravy za sebou. Nabídka tanečních kroužků pro děti ale i tanečních kurzů pro dospělé je opravdu bohatá.

Tanec Street Dance v Olomouci

STREETDANCE BABY
kdo: děti ve věku 3 – 4 roky

STREETDANCE MINI
kdo: děti ve věku 5 – 8 let

STREETDANCE KIDS
kdo: děti ve věku 9 – 12 let

STREETDANCE JUNIORS
kdo: teenageři ve věku 13 – 16 let

STREETDANCE ADULTS
kdo: dospělí ve věku 17 – 30 let

STREETDANCE SENIORSE
kdo: dospělé ve věku 31+ let

STREETDANCE STYLES
kdo: věkově neomezeno

Tanec contemporary dance v Olomouci

CONTEMPORARY KIDS
kdo: děti ve věku 9 – 12 let

CONTEMPORARY JUNIORS
kdo: teenageři ve věku 13 – 16 let

CONTEMPORARY ADULTS
kdo: teenageři ve věku 17+ let

Zápis do tanečních kurzů 331 Dance Studia Olomouc
Zápis do tanečních kurzů 331 Dance Studia Olomouc
Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.