Rubriky
Street Dance v zahraničí

I v roce 2016 ovládli finále Funkin Stylez němečtí tanečníci

Dejv Zapletal

Netradiční termín, netradiční místo, ale tak trochu už tradiční vítěz. I takto můžeme shrnout letošní finále jednoho z nejvýznamnějších evropských street dance battlů Funkin Stylez.

Funkin Stylez poprvé v Bochumi

Zapomeňte na Düsseldorf, zapomeňte na Berlín. Funkin Stylez 2016 se konal v industriální Jahrhunderthalle Bochum. Poprvé jste k jeho návštěvě taky nepotřebovali zimní bundu a rukavice, finále Funkin Stylez 2016 totiž proběhlo poslední květnový víkend.

Třídenní program byl ale podobný všem předchozím ročníkům. První den patřil kvalifikacím, druhý finálovým battlům Only The Strong a třetí den pak World Team Battlu.

Only The Strong

V battlech 1×1 zvítězili Majid (Hip Hop), Candyman (House Dance), Satoci (Popping), Yuki (Locking), Yanou Ninja (Vogue) a Maximus (Me Against The Music). Mrkněte na finálové battly.

Hip Hop 1×1

House Dance 1×1

Popping 1×1

Locking 1×1

Vogue 1×1

Me Against The Music 1×1

World Team Battle

Kromě výše zmíněných kategorií se soutěžili i b-boys v Tricking battlu (vítěz Yosh Is Stoic) a junioři v HeroKidz battlu (vítěz Filo). Hlavním bodem celého víkendu byl ale samozřejmě World Team Battle 5×5. Ve finále se proti sobě postavil výběr tanečníků Francie a výběr tanečníků Německa. Stejně jako v loňském roce ovládl i Funkin Stylez 2016 “domácí” tým.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.