Rubriky
Taneční školy

Kde tancovat Street Dance v Praze: Taneční centrum Stage Praha

Taneční centrum Stage Praha neboli Taneční nebe nad Prahou je taneční studio na Vinohradech se dvěma tanečními sály.

V centru Prahy, v kubistickém paláci nedaleko Vinohradského pavilonu, se nachází taneční centrum Stage Praha. Studio založil a vede přední český choreograf Pavel Strouhal. Stage splňuje standardy světové úrovně, milovníkům tance nabízí dva moderně vybavené taneční sály a vysoce komfortní zázemí.

Stage Praha nabízí výuku mnoha tanečních stylů

V tanečním centru Stage si každý najde svůj styl. Lekce, které vedou přední čeští i zahraniční tanečníci (Aneta Antošová, Filip Jankovič, Káka Kvasnicová, Wahe Akopjan, Joseph Go, Janča J, Michal Černý a další), jsou určeny začátečníkům, pokročilým tanečníkům i zkušeným profesionálům. Nabídka zahrnuje žádané taneční styly, včetně House Dance, Hip Hopu, velmi populárního Twerku, Dancehallu, Contemporary Dance anebo třeba baletu.

Pro zájemce o exotiku taneční centrum nabízí lekce afro house, kuduro anebo kizombu, na své si přijdou i rodiče menších dětí, pro které je určen balet pro předškoláky nebo Street Dance. Zájemci si však mohou vyzkoušet i jiné pohybové aktivity, a to například na fitnessově založených kurzech, jako dance workout, či latino fitness. Kromě stálých kurzů pořádá studio i mnoho workshopů se zahraničními tanečními osobnostmi a také každoroční stepařský festival.

Pod hlavičkou a hlavně záštitou Stage Praha fungují také tři taneční skupiny. Stage Juniors je určena pro pro děti ve věku od osmi do čtrnácti let, které tančí soutěžně. Stage Dancers je určena pro tanečníky od sedmnácti let, kteří se chtějí dále vzdělávat a najít profesionální uplatnění v tanečním, reklamním a hudebním světě. Stage Modern Dancers je soutěžní složka, která se věnuje tanečním stylům modern dance a contemporary dance.

Taneční centrum Stage Praha
Taneční centrum Stage Praha

Stage Praha se vyrovná tanečním studiím v Londýně nebo New Yorku

Stage Praha je ve všech směrech unikátní projekt. Svými parametry odpovídá vyhlášeným lektorským centrům v New Yorku nebo v Londýně. Prostory tanečního centra Stage nabízejí, obdobně jako světová taneční centra, výuku a tréninkové zázemí pro celou řadu tanečních stylů. Každý zde může systematicky rozvíjet své individuální schopnosti, a to pod dohledem renomovaných profesionálů. Zájemcům jsou k dispozici prostory o rozloze 360 m2 se dvěma tanečními sály, vybavenou moderní audio-video aparaturou a komfortním zázemím, včetně recepce a sportovního baru.

Taneční centrum Stage se snaží plnit svůj nejvýznamnější cíl – neustále zvyšovat kulturu a celkovou úroveň výuky tance u nás.

Stage Praha: Kontakty

webové stránkye-mailtelefon
www.stagepraha.czrecepce@stagepraha.cz+420 732 169 200
Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.