Rubriky
Street Dance v ČR

V pražském metru se bude tancovat Hip Hop, House i New Style Hustle

Dejv Zapletal

Velmi zajímavou akci připravil Dopravní podnik hlavního města Prahy na středu 25. května 2016. Akce s názvem Tanec v metru má za cíl pobavit a rozhýbat cestující v rytmu různých tanečních stylů. Od 16:00 do 22:00 se bude tancovat hned v několika vestibulech pražského metra, konkrétně Hlavní nádraží, Florenc C, Můstek B, Budějovická a Malostranská.

Zatancujte si cestou ze školy nebo z práce

Zapojit se může opravdu každý. Na akci bylo pozváno celkem 17 tanečních skupin, které představí taneční styly jako Salsa, Tango, Swing, Timba, Bachata, Zouk, West Coast Swing či Kizomba. Chybět ale určitě nebude ani Street Dance! Tancovat se totiž bude i Hip Hop, House Dance, Funk, Waacking nebo New Style Hustle, a to konkréntě přímo na Hlavním nádraží v Praze.

Kompletní program najdete na webových stránkách DPP.

Tanec v metru v režii DAP, Stage, i B-Original

Kdo zavítá na pražské Hlavní nádraží po 16. hodině, může se těšit na program v režii Dance Academy Prague, tedy taneční školu, kterou před šesti lety založil Yemi A.D. O hodinu později nastoupí jedna z nejúspěšnějších tanečních skupin v ČR – B-Original. Ty si možná pamatujete třeba z televizní show Česko-Slovensko má talent. V 18:00 dojde řada na taneční styl New Style Hustle v podání NSH Community. Tento poměrně nový taneční styl pochází z New Yorku a jeho zakladatelem je Jeff Selby. Od 19:00 vás potom budou bavit lektoři Stage Praha, konkrétně Joseph Go, Deny Klesová, Vitor Mendes a Stage Dancers. No a pokud neholdujete tanečním workshopům a chcete si jen tak zatancovat na skvělou hudbu, doražte po 20. hodině, kdy se rozjede Swich Party.

Tanec v metru - program
Tanec v metru – program
Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.