Rubriky

Kontakt

HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag je taneční magazín mapující pouliční tanec (Street Dance) v České republice i zahraničí.

Redakce

Šéfredaktor

O nás

HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag je taneční magazín mapující pouliční tanec (Street Dance) v České republice i zahraničí. Najdete v něm informace o soutěžích, battlech a workshopech, novinky ze světa Hip Hop tance, reportáže z akcí, videa, rozhovory, atd.

Vznikl v roce 2009 a velmi dlouho byl jediným stálým poskytovatelem novinek ze Street Dance scény na českém internetu. Na podzim roku 2016 projekt z časových důvodů “usnul”, po čtyřech letech se však vrátil, aby znovu přinášel čerstvé informace i zajímavosti všem tanečníkům a fanouškům pouličního tance.

V minulosti bylo v tanečním magazínu zveřejněno přes 2000 článků od cca 20 redaktorů, většinu z nich však kvůli jejich neaktuálnosti na webu již nenajdete.

Chcete se stát redaktorem? Bavilo by vás psát o Street Dance v ČR nebo zahraničí, o nové hudbě pro tanečníky nebo prezentovat svá taneční videa? Přidejte se k redakčnímu týmu HipHopDance.cz.

Pořádáte taneční soutěž, battle, workshop nebo party? Přidejte ji do našeho Kalendáře akcí, ať se o ní dozví ostatní tanečníci.

Napište nám

NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.