Rubriky
Taneční školy

Kde tancovat Street Dance v Olomouci: 331 Dance Studio Olomouc

331 Dance Studio Olomouc

331 Dance Studio Olomouc nabízí taneční kurzy Street Dance a contemporary dance pro děti i dospělé, pro začátečníky i pokročilé tanečníky.

331 Dance Studio Olomouc nabízí široký výběr tanečních kurzů

Pouličnímu tanci, tedy Street Dance, se můžete věnovat v kterémkoliv větším městě. Pokud budete pátrat po tom, kde tancovat v Olomouci, určitě narazíte na 331 Dance Studio Olomouc. Ať už tanečními styly jako Hip Hop, House Dance, Dancehall, Popping nebo locking chcete začít úplně od základů nebo se chcete v tanci spíše zdokonalovat, v nabídce tanečních kurzů 331 Dance Studia Olomouc si určitě vyberete.

Každý rok se navíc nabídka rozšiřuje a obměňuje, a tak nemusíte zůstat jen u jednoho tanečního stylu nebo tanečního kurzu. V každé věkové kategorii totiž v této olomoucké taneční škole funguje několik tanečních skupin, a to včetně úplných začátečníků. Máte tak jistotu, že se vždy ocitnete ve skupině podobně pokročilých tanečníků. Mimochodem věkově je rozmanitost skupin 331 Dance Studia Olomouc opravdu široká. Tancují tu děti už od 3 let věku, na druhé straně ale také “starší a pokročilí” ve věku přes 50 let.

Radost z tance především

Na rozdíl od mnoha jiných tanečních škol tu nejde jen o výhru v soutěžích, ale hlavně o samotnou radost z tance. Však také motta tohoto tanečního studia zní “Tanec je naše radost” a “Tanec nás prostě baví”. Více než na trávení mnoha víkendů po soutěžích se 331 Dance Studio Olomouc zaměřuje na taneční vzdělávaní, a to i formou seminářů a workshopů s českými a zahraničními lektory.

Taneční soutěže ale v Olomouci rozhodně nevypouští úplně. Především pro děti je to totiž velmi dobrá motivace a příležitost, jak se ukázat světu. 331 Dance Studio Olomouc ale preferuje přístup, aby soutěže byly pouze doplňkem k tanečnímu vzdělávání, který nebude tanečníkům zabírat každý jarní víkend a především rodičům vysávat z peněženek příliš mnoho peněz za startovné, kostýmy, cestovné, atd. Soutěží je v plánu každoročně pouze pár, a to většinou v nejbližším okolí Olomouce.

331 Dance Studio Olomouc
331 Dance Studio Olomouc

V Olomouci můžete s tancem začít v jakémkoliv věku

Tancovat v 331 Dance Studiu Olomouc může opravdu každý. Taneční kroužky Street Dance jsou tu pro děti už od 3 let. Pro starší jsou určené nejen kurzy zaměřené na pouliční taneční styly, ale i na současný tanec neboli Contemporary Dance.

Hned od začátku zde lektoři informují své tanečníky o samotném tanci a jeho smyslu, o jednotlivých tanečních stylech. Pomůže vám to se s tancem vypořádat i duševně, i když vám konkrétní kroky nemusí jít hned napoprvé, budete vědět, proč a na čem pracujete. Na webových stránkách studia se můžete podívat na videa s ukázkami lekcí, soutěží i workshopů.

Pokud si nejste jistí, jestli vám budou nabízené styly tanců vyhovovat, můžete si je přijít vyzkoušet na vlastní kůži. A jestli je náhodou vámi vybraný taneční kurz už plný, nezoufejte – pomocí formuláře na stránkách na sebe můžete nechat kontakt, na který se vám ozvou, až bude místo volné.

331 Dance Studio Olomouc: Nabídka tanečních kurzů

331 Dance Studio Olomouc
331 Dance Studio Olomouc

331 Dance Studio Olomouc: Kontakty

webové stránkye-mailtelefon
www.331.czstudio@331.cz+420 777 810 638
Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.