Rubriky
Profily

The Royal Family z Nového Zélandu bodují nejen díky Parris Goebel

Mezi světově nejzámější taneční skupiny rozhodně patří The Royal Family, kterou zdobí velké množství nejen komerčních úspěchů.

The Royal Family: Nálož energie a dokonalá souhra

Kdybyste náhodou potřebovali zvýšit tep či něco zažít, shlédněte vystoupení taneční skupiny z Nového Zélandu The Royal Family, nejlépe naživo. Většina z nás sice tuto možnost nemá, ale i jejich video vás zvedne ze židlí. Tomu se říká nálož energie a dokonalá taneční souhra.

Videa této taneční skupiny opravdu válcují internet a mají velké množství shlédnutí. Důkazem toho, že The Royal Family inspirují i mnoho českých tanečníků a tanečnic, je několik choreografií, které se v minulosti objevily na českých tanečních soutěžích a jakoby z oka vypadly svým novozélandským originálům.

The Palace Dance Studio: Palác v Aucklandu

The Royal Family je mladá taneční skupina z Nového Zélandu, která byla založená v roce 2011 známou choreografkou Parris Goebel. Svým stylem se zaměřuje hlavně na Hip Hop, Vogue nebo Dancehall a skládá se z tanečníků různých věkových kategorií. Taneční skupina je součástí tanečního studia The Palace, které pod sebou má i další známé taneční skupiny. Mottem tohoto tanečního studia je tancem vyjádřit svůj postoj a tanečními kroky se protancovat ke svému životnímu snu. V The Palace Dance Studiu tancují lidé závodně i jen tak pro radost. Taneční studio sídlí v Aucklandu na Novém Zélandě a vede jej Parris Goebel se svým otcem.

Tanečníci na sobě poctivě pracují

Že tanečníci z taneční skupiny The Royal Family byli předurčeni k tanci, o tom svědčí jejich několikanásobné vítězství ve světové soutěži v hip hop choreografiích. World Hip Hop Dance Championship, kterou organizuje Hip Hop International, je mezinárodní taneční soutěž, která byla založená v roce 2002. Od té doby se soutěž pořádá pravidelně a účastní se jí taneční skupiny z celého světa. Je to velmi uznávaná taneční soutěž, na které se setkávají tanečníci se zájmem o hip hop tanec a kulturu.

Umístění v této soutěži něco znamená, a proto ani nemusíme popisovat, jakou radost taneční skupina z Nového Zélandu měla, když hned tři roky po sobě – v roce 2011, 2012 a 2013 získala zlatou medaili a v roce 2015 dosáhla na stříbrnou. Toto umístění ji bezesporu proslavilo a jméno The Royal Family získalo další mezinárodní význam. Tím prvním je samozřejmě anglická královská rodina. Na tento úspěch jsou pyšní nejen samotní tanečníci ze skupiny, nýbrž i jejich choreografka Parris Goebel. Ta u svého jména nese další řádku ocenění.

Parris Goebel: Choreografka slavných hvězd

Nad úspěchy mladé taneční skupiny The Royal Family se ani nemůžeme podivovat, když přihlédneme k faktu, že jim taneční choreografii skládá slavná Parris Goebel, celým jménem Parris Renee Goebel, kterou možná znáte pod profesionální přezdívkou Parri$.

Narodila se na Novém Zélandu a už jako malá propadla tanci. Už v 15 tancovala v pětičlenné dívčí skupině s názvem ReQuest. Malé tanečnice nejprve trénovaly v tetině garáži, potom u táty ve velkoskladě. Kvůli tanci Parris dokonce předčasně ukončila střední školu v Aucklandu. Po prvních soutěžích, v nichž uspěla, na sebe další úspěchy nenechaly čekat. Její kariéra se rozjela v plném proudu a Parris začala spolupracovat s řadou hvězd – mezi nimi můžeme jmenovat Justina Biebera, Rihannu, Nicki Minaj, Janet Jackson, Jeniffer Lopez a další.

Podívejte se na pár hudebních videoklipů, pod které se podepsala.

Justin Bieber- Yummy

Ciara – Level Up

Justin Bieber- Sorry

Sam Smith – How Do You Sleep

Little Mix – Touch

Justin Bieber- What Do You Mean

The Royal Family vás vždy naladí

Taneční skupina The Royal Family je ve světě velmi úspěšná. Stačí shlédnout některá videa, která jsou na Youtube volně k dispozici a uznáte, že jsou tito lidé na správném místě. Kromě oficiálních vystoupení ze soutěží můžete na videích vidět i přípravu skupiny. Tam uvidíte něco málo z jejich soukromí. Dá se říct, že každý parket, každé pódium se jen třese na to, aby na něm vystoupili takové hvězdy, jako jsou členové taneční skupiny The Royal Family.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.