Rubriky
Profily

Camron One Shot

Camron One Shot je jeden z nejznámějších dancehallových tanečníků. Jezdí po světě a učí tanečníky svému pohledu na tanec. Naposledy jste jej mohli zahlédnout v Rusku …

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
Radka Lišková
Latest posts by Radka Lišková (see all)
Camron One Shot
Camron One Shot

Camron One Shot je jeden z nejznámějších dancehallových tanečníků. Jezdí po světě a učí tanečníky svému pohledu na tanec. Naposledy jste jej mohli zastihnout v Rusku na akci Dancehall International 2012.

Camrona, už když byl dítě, chytila za srdce jamajská hudba a v pěti letech ho dostal i tanec. Inspiroval se mnoha tanečními styly, jako hip hop, salsa, africké tance, house dance, které kombinuje s dancehallem a právě to dělá jeho tanec jedinečným.

Camrona můžete zastihnout na jeho pravidelných lekcích v Paříži a na workshopech po celém světě – v Rusku, Polsku, Finsku, Brazílii, Španělsku a dalších zemích. Často také spolupracuje s francouzskou tanečnicí, propagátorkou ragga jamu Laure Courtellemont, se kterou uskutečnil již několik projektů, jako např. No Difference Tour.

Jako choreograf má velké zkušenosti, tancoval např. pro Mr. Vegase, Elephant Mana, Davida Guettu, Brick, Lace a pro další hvězdy dancehallového nebe. Vystupoval také v nejrůznějších televizních show.

A o tom, že je Camron velmi kreativní, svědčí také množství kroků, které vymyslel – Temptation Walk, Tek It Easy, Shoot It, Starbwoy.

Pokud se chcete naučit dancehallu, rozhodně sledujte činnost a videa Camrona One Shota a nejlépe si zajeďte na jeho workshop. Právě u něj můžete vidět pravý mužský dancehallový feeling!

http://www.youtube.com/watch?v=NeTrvXKqrAc

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.