Rubriky
Rozhovory

Bj Piggo: Chci hrát na finále Juste Debout

Bje Pigga z bratislavské Street Dance Academy asi není třeba představovat. Hrál na mnoha slovenských, českých, ale i zahraničních battlech …

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)

Bje Pigga z bratislavské Street Dance Academy asi není třeba představovat. Hrál na mnoha slovenských, českých, ale i zahraničních battlech, pravidelně dává k dispozici své nové mixtapy a občas se na nějaké akci objeví i jako tanečník.

Jak začínal, proč si říká Bj a jaké má vyhlídky nejen na příští rok? To vše v následujícím minirozhovoru …

Ty jsi tanečník slovenské skupiny Street Dance Academy, která byla založena tanečníkem jménem Laci Strike. Jak ses dostal vůbec k djingu, když jsi byl tanečník a jak dlouho už za gramofony stojíš?

K djingu som sa dostal vlaste cez hubdu to je jasne, už ako maly ma zaujímala hudba, ako sa tvorí, nástroje a všlijake tie technicke vecičky ako mixaky, gramce, repráky. Ked som začal tancovat v roku 2004, tak to tak prišlo samo. Kupil som si prve cd prehravače, neskor gramce a dalej mixaky a rozvýjal som svoj archív platní. Takže za gramcami stojím tak 5 rokov a stále ma to bavíííí :) Ešte mi chýba do zbierky mpcčko, na ktoré niesu financie teraz, a potom už budem kompletný ;)

Proč máš před svým nickem zkratku BJ a ne DJ jako ostatní Djs snad na světě? A co to vůbec znamená?

BJ znamená Battle Jockey. Zmenil som si tuto skratku, pretože mám potrebu byť originálny a vždy idem svojou vlastnou cestou. Je to jedna z veci, ktorú si na mne ludia všimnu a je jedinečna :)

Co považuješ za svůj největší úspěch a čeho bys chtěl ještě v hraní dosáhnout ?

Moj najvačší uspech je určite to, že som sa dostal hrať na svetové suťaže ako je Juste Debout vo CZ a SWE, už len to že hrávam v zahraničí je premna velký úspech a velmi si to vážim. Dalej je to určite SDK, kde hrám už 4tým rokom a ktorý mi velmi pomohol sa dosťať vyššie. Party vo FR – warm up Juste Debout.

V hraní by so chcel dosiahnuť to, aby ma poznali na celom svete a aby si moje mixtape stahovalo stále viac ludi, v oblasti akcii je moj dlhodobý sen hrať na finale Juste Debout v Pariži. Dufam, že sa to už další rok podarí.

Bj Piggo
Bj Piggo
Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.

1 komentář u „Bj Piggo: Chci hrát na finále Juste Debout“

Komentáře nejsou povoleny.