Rubriky
Hudba

6 songů, na které letos tancujete své street dance formace

Dejv Zapletal

Taneční soutěže Hip Hop a Street Dance formací začaly teprve před pár týdny, i tak je ale už teď možné vypozorovat trend oblíbených písniček v choreografiích. Pokud jste do své street dance formace namixovali i některou z následujících písniček, je velká pravděpodobnost, že na soutěži narazíte na taneční skupinu, která stejný song taky použila. Holt když zrovna něco frčí … :-)

6. Jason Derulo – Get Ugly

V úplném závěru loňského roku vydal Jason Derulo singl Get Ugly, který pochází z jeho čtvrtého alba. Jeho popularitě mezi tanečníky bezpochyby pomohlo jeho vizuální ztvárnění, ve videoklipu se totiž poměrně dost tancuje :-)

5. Missy Elliott – WTF (Where They From)

Po delší odmlce první singl od Missy Elliott, která je mezi tanečníky oblíbená odjakživa, se jmenuje WTF a v jeho videoklipu uvidíte tancovat i Les Twins. To, že tento singl bude znít v choreografiích často, se tedy tak nějak předpokládalo.

4. Rihanna – Bitch Better Have My Money

Za úspěch tohoto hitu od Rihanny může především velká sbírka jeho mixů a remixů, které jsou mnohdy velmi povedené. Najdete mezi nimi především houseové a voguingové verze.

3. Justin Bieber – Sorry

Loňský projekt Purpose: The Movement, v rámci kterého Justin Bieber natočil ke všem 18 skladbám taneční videoklipy, způsobil opravdový poprask. Hitovka Sorry rychle oblétla celý svět a není tak překvapením, že si tento singl vybralo také hodně choreografů.

2. Missy Elliott – Pep Rally

Druhý singl z nadcházejícího alba Missy Elliott vyšel sice až v únoru a zatím nemá videoklip, přesto si ho tanečníci velmi rychle oblíbili a bleskově na něj vytvořili choreografie.

1. Justin Bieber – What Do You Mean?

Justin Bieber je mezi tanečníky prostě oblíbený. Po hitovce Sorry (viz 3. místo) vydal videoklip k singlu What Do You Mean, na kterém také spolupracoval s choreografkou Parris Goebel a tanečníky z ReQuest Crew.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.