Rubriky
Video

Na World Of Dance v Los Angeles zatancovali Les Twins i Jája Vaňková

Dejv Zapletal

World Of Dance je jedna z nejúspěšnějších tanečních “značek” vůbec. Jde o taneční soutěž, která má každý rok desítky kvalifikací především v USA, ale také v Jižní Americe, Evropě, Austrálii i Asii. Největší pozornost všech tanečníků je samozřejmě směřována k absolutnímu finále, které letos proběhne 30. července 2016 v kalifornské Passadeně.

V sobotu 2. dubna 2016 proběhla velmi ostře sledovaná kvalifikace nedaleko Passadeny, přímo v centru komerčního tancování, tedy v Los Angeles. Na ní mimojiné vystoupila i megaúspěšná sourozenecká dvojice z Francie Les Twins nebo v současné době nejúspěšnější česká tanečnice Jája Vaňková. Mrkněte na jejich show …

Les Twins se představili s novou show

Laurent a Larry Bourgeois aka Lil Beast a Ca Blaze je velmi úspěšná sourozenecká dvojice z Francie (Criminalz Crew), kterou zná snad každý hiphopový tanečník, ať už díky účasti ve finále televizní show Incroyable Talent, vítězství na nejprestižnějším street dance battlu Juste Debout v roce 2011, videoklipům od Beyoncé, Missy Elliott, Davida Guetty, Chrise Browna, atd.

Nechyběla nejúspěšnější česká tanečnice Jája Vaňková

Ani Jáju Vaňkovou není třeba nikomu z českých tanečníků představovat. V ČR se prosadila díky svému působení v Out Of Bounds, mezinárodního úspěchu však dosáhla po svém odstěhování do USA. Zvítězila společně s I.aM.mE Crew v America´s Best Dance Crew, prorazila v další televizní taneční soutěži So You Think You Can Dance a zahrála si také v pátém pokračování filmu Step Up (v ČR distribuován pod názvem Let´s Dance).

Kromě Les Twins a Jáji se na stage WOD postavili např. Super Cr3w, Ian Eastwood, Matt Steffanina, Kida The Great, Samantha Claudie, Angel Gibbs, atd. Všechna vystoupení můžete shlédnout na oficiálním YouTube kanálu World Of Dance.

World Of Dance Finals
World Of Dance Finals
Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.