Rubriky
Hudba

Justin Bieber vydal v jeden den 18 tanečních videoklipů

Dejv Zapletal

Celý taneční svět si momentálně šušká o Justinu Bieberovi. Tento teenagerský idol překvapil svým novým albem Purpose: The Movement. Tedy především jeho vizuálním ztvárněním.

Nedávno jsme si představili titulní singl nového alba jedenadvacetiletého Justina Biebera s názvem Sorry. Byl to však jen začátek. V sobotu 14. listopadu 2015 totiž totiž světlo světa spatřily videoklipy ke všem osmnácti trackům z alba Purpose: The Movement, Justin každou hodinu zveřejnil jeden videoklip.

Takto pojatá propagace nového CD je sama o sobě bezesporu originální marketingový tah. Tanečníky pak o to více překvapí, že všechny videoklipy jsou čistě o tanečních choreografiích. Všechny má na svědomí jediný člověk, a to v současnosti velmi oblíbená choreografka Parris Goebel. Přesto nečekejte, že by všech 18 choreografií bylo podobných tak, aby nudily. V repertoáru Parris Goebel je totiž jak mtv dance, hip hop, waacking, tak contemporary dance. Ve video tracklistu najdete jak rychlejší věci, tak třeba srdceryvný portrét Keone a Mari Madrid Love Yourself.

Všechna videa z alba Justin Bieber – Purpose: The Movement najdete na YouTube.
Justin Bieber
Justin Bieber
Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.