Rubriky
Street Dance v ČR

Nejlepší česko-slovenská crew pro rok 2016 je Art Factory Brno

Dejv Zapletal

Konec ledna je mezi tanečníky v České republice už jedenáct let spjat především s akcí Dance Floor Attack neboli battlem o nejlepší česko-slovenskou street dance crew. Tu pravidelně každý rok pořádá taneční skupina T-Bass v kulturním centru Aldis Hradec Králové. Den D tentokrát připadl na neděli 24. ledna 2016.

V porotě letošního ročníku DFA usedli Karl Kane Wung z Francie, Wahe Akopjan a Regina Aitová. Za kola z oceli se postavil Dj Carlos a celou akcí jako speaker provázel Otec Mirec. Přihlášeno bylo celkem 17 tanečních skupin. Kromě High Edition (Brno), mistrů ČR pro rok 2016, kteří si s předstihem zajistili postup mezi nejlepší osmičku, to byli B-Original (Praha), Left J-Awa (Praha), Bud Side Rockers (České Budějovice), Alyaschca Crew (Olomouc), Beat Up (Ostrava), Olomoucity Dancers (Olomouc), Roots Company (Ostrava), Art Factory (Brno), T-Bass (Hradec Králové), Viva Jump (Teplice), B-Soul (Liberec), Street Busters (Jihlava), Aport Support (Žamberk), BDS Academy (Praha), All For One (Náchod) a EFK (Milevsko).

Absolutním vítězem DFA 2016 je Art Factory Brno

Pohár pro vítěznou crew i další ceny od partnerů akce nakonec získali tanečníci z Art Factory Brno, konkrétně Tess, Dedík, Luccy, Kufa, Sára, Mulla a Fero. Gratulace!

Art Factory | Dance Floor Attack 2016 | foto: www.dancephoto.cz
Art Factory | Dance Floor Attack 2016 | foto: www.dancephoto.cz

Art Factory tak navázala na vítěze předchozích deseti ročníků DFADuck Beat Přerov, BDS Academy Praha (zvítězili celkem 5x), Dynamic Brno (zvítězili 2x), Left J-Awa Praha a na loňském jubilejním desátém ročníku zabodovala iBrow Crew.

Mrkněte na finálový battle mezi Art Factory a Left J-Awa.


Foto v článku: www.dancephoto.cz

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.