Rubriky
Hudba

Super Bowl 2016: Skvělá show Beyoncé a Bruno Marse

Dejv Zapletal

Super Bowl, to je každý rok opravdu megalomanská show. Je to největší sportovní událost USA, vlastně takové ztělesnění Ameriky. Obrovský stadion, velké peníze nebo bitka o to, která reklama poběží v poločase. Mimochodem pokud byste chtěli, aby váš 30s reklamní spot viděli právě diváci Super Bowlu, museli byste z kapsy vytáhnout slušných 110 miliónů korun.

Právě v poločase je to ale také zároveň obrovská hudební a taneční show. Vystupovat na Super Bowlu je sen každé hvězdy, ovšem v minulosti se to povedlo jen několika z nich. Poločasový program obohatili např. New Kids On The Block v roce 1991, Michael Jackson v roce 1993, Aerosmith, N Sync, Britney Spears, Mary J. Blige a Nelly v roce 2001, Janet Jackson, Justin Timberlake, Nelly a P. Diddy v roce 2004, Black Eyed Peas a Usher v roce 2011, Madonna, Nicki Minaj, M.I.A. a Cee-Lo Green v roce 2012, Beyoncé v roce 2013, Bruno Mars a Red Hot Chili Peppers v roce 2014, Katy Perry a Missy Elliott v roce 2015.

Super Bowl | HIpHopDance.cz
Super Bowl | HIpHopDance.cz

Taneční show v historii Super Bowlu

Pro zobrazení videa klikněte na odkaz.

Super Bowl 2016: Beyoncé, Bruno Mars a Coldplay

V letošním roce proběhlo jubilejní 50. finále ligy amerického fotbalu v neděli 7. února 2016. Denver Broncos v něm porazili Carolinu Panthers 24:10. A poločasový program Super Bowlu tentokrát patřil především Beyoncé a Bruno Marsovi.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.

2 reakce na „Super Bowl 2016: Skvělá show Beyoncé a Bruno Marse“

Komentáře nejsou povoleny.