Rubriky
Hudba

Od deejayingu k rapu. Lowa představuje svůj první rapový track

Dejv Zapletal

Ostravského DJ Lowu určitě dobře znají všichni tanečníci. Sám jako hiphopový tanečník v juniorské kategorii začínal (mimochodem stále u něj doma můžete narazit na ocenění z mezinárodních tanečních šampionátů), později se začal věnovat b-boyingu. Nejvíce se však prosadil jako DJ. Je to několikanásobný DJ champion v turntabilismu, koncertní DJ zlínské rapové party DeFuckTo a samozřejmě také oblíbený party DJ na mejdanech nejen na severní Moravě.

Kromě toho je Lowa jedním z promotérů největšího tanečního festivalu ve střední Evropě Beats For Love a již mnoho let jej také můžete slyšet z éteru rádia Helax, kde má i svůj vlastní pořad Out Of Control. Je také spolumajitelem produkce Optical PRO, která točila videoklipy pro interprety jako Rytmus, Ego, Tomi Popovič, Dj Wich, Majk Spirit, Igor Kmeťo, Nironic a další.

Lowa - Intro
Lowa – Intro

Aby toho všeho náhodou nebylo málo, představuje nyní Lowa i svůj vůbec první rapový track s názvem Intro. Videoklip k tomuto singlu má na svědomí Drahoslav Lysák, parťák Lowy z již zmíněné produkce Optical PRO. Ovšem Lowa na své deejayské řemeslo rozhodně nezanavřel, v singlu uslyšíte jeho vlastní scratche a cuty.

Pro stáhnutí singlu Lowa – Intro klikněte zde

Lowu můžete osobně potkat 10. října 2015 v ostravském klubu Marley, kde bude již tradičně uvádět dnes již legendární taneční akci Cropp Street Dance Battle.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.