Rubriky
Profily

Hiphopový svět přišel o další dvě legendy

Dejv Zapletal

Hiphopová komunita momentálně nemá příliš důvodu k radosti. V posledních dnech ji totiž opustili dva významní umělci. RIP Sean Price & Swift Rock.

V sobotu 8. srpna 2015 svět ztratil legendárního Seana Price aka Rucka ze skupin Heltah Skeltah a The Boot Camp Clik. Sean P. byl jedním z nejrespektovanějších MCs především díky jeho skvělým textům. Určitě znáte jeho pecky jako “Boom Bye Yeah” z roku 2004, “P-Body” z roku 2007 nebo “How the Gods Chill” z roku 2011. Na kontě má celkem tři sólová alba, tři alba s Heltah Skeltah, čtyři alba s The Boot Camp Clik a jeho poslední album vydal jako Random Axe s Guilty Simpsonem a Black Milk. Na letošní rok pak bylo v přípravě nové albu Heltah Skeltah.

Včera ráno (pondělí 10. srpna 2015) nás pak opustil Dj Swift Rock ze Supernatural. Byl to mistr světa z roku 1998, ale především stál u rozkvětu turntablist éry. Swift Rock byl inovátor a mnozí DJs se snažili napodobit jeho styl. Dokonce trojnásobný mistr světa Dj Craze o něm prohlásil, že Swift je jeden z nejlepších deejayů na světě.Sean Price

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.