Rubriky
Reportáže

O vítězství v QSZ7 battlu se podělili Češi, Slováci i Poláci

V sobotu 5. února 2011 proběhlo v Ostravě již sedmé pokračování street dance battlu Queens Style Zone. Na programu byly battly …

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)

V sobotu 5. února 2011 proběhlo v Ostravě již sedmé pokračování street dance battlu Queens Style Zone. Na programu byly battly hip hop 1×1, house dance 2×2, pop/lock 2×2 a b-boying 1×1.

V hiphopovém battlu se z Čechů nejvíce dařilo Agnes (B-Fresh) a Monči (Dynamic). Ani jedna z holek však neprošla až do finále, ve kterém se proti sobě postavili Spunkey reprezentující slovenskou Hip Hop Fakultu a Aga reprezentující polskou Co Jest Crew. Úspěšnější byla polská tanečnice.

V house dance battlu se dařilo brněnským tanečníkům. Absolutní vítězství vybojovali Kač & Dedík (B-Fresh), ve finále se proti nim postavili Matez & Míša (Beat Up, Dynamic). Do semifinále se protancovaly také Monča & Lorenc (Dynamic) a Jacek & Sabie (Groove Fanatics, Beat Up).

Zajímavou podívanou nabídl i společný pop/lock battle. Pro vítězství si došli dva velcí favorité battlu, a to T-Boy & Spunkey (B. Brothers), na které ve finále nestačili Marta & Domino (Dynamic Dancers). Semifinálovou účast si zapsali také Kicklock & Bohush (OlomouCity Dancers) a Švoňo & Ferero (Street Dance Academy).

V b-boyingu se představilo několik předních (nejen českých) bboys, takže o napínavou podívanou bylo postaráno. V prvním semifinále nestačil Herbert (Bezmasa Crew) na Siňora (Bezmasa Crew), v tom druhém pak Feer (Survivals) na Esiho (Superheroes). Celkovým vítězem battlu se stal Siňor.

Fotky a videa z akce už se zpracovávají, takže je na našem webu můžete čekat v nejbližších dnech. Zapsat si můžete také termín osmého pokračování Queens Style Zone battlu, které proběhne v sobotu 30. dubna 2011. Těšit se můžete na battly v hip hopu, dancehallu, krumpu a premiérově také experimentalu, čeká vás také house nebo rollerdance showcase. Bližší informace k akci můžete zatím najít na Facebooku: www.facebook.com/event.php?eid=124595904278382

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.