Rubriky
Reportáže

Na Queens Style Zone 4 bodovaly především holky

V podstatě jednoznačně dámskou záležitostí se stalo čtvrté pokračování ostravského street dance …

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
Dejv Zapletal

V podstatě jednoznačně dámskou záležitostí se stalo čtvrté pokračování ostravského street dance battlu Queens Style Zone. To proběhlo v sobotu 1. května 2010 v klubu Marley za účasti tanečníků z různých koutů celé ČR, ale i ze Slovenska.

HOUSE DANCE
Finále house dance battlu 1vs1 proběhlo premiérově systémem seven to smoke. Do finálového battlu se tedy probojovalo osm nejlepších tanečníků a tanečnic, jejichž úkolem bylo porazit zbývající sedmičku nebo nasbírat během dvou kol nejvíce bodů. Vítězství měla na dosah Karin (Groove Fanatics), ale v předposledním battlu prohrála s Mončou (Dynamic), která v následujících battlech nasbírala více bodů a zaslouženě se tak stala vítězkou celého battlu.

HIP HOP
I finále hip hop battlu proběhlo systémem seven to smoke. I když někdo mohl čekat vyrovnanější boj, Alinka Pralinka (High Edition) nedala nikomu šanci, nasbírala sedm vítězství v řadě a ceny od hip hop shopu Queens si do Brna odvezla právě ona.

WAACKING
Dle očekávání sklidil největší divácký ohlas právě waacking battle. V něm si jednoznačné vítězství vytancovaly zástupkyně domácí taneční scény Niki & Denča. Ve finále porazily Anetu a Michala (Out Of Bounds).

C-WALK
V rámci akce proběhl také c-walk battle mezi necelou dvacítkou walkerů. Do finále se probojoval mladičký Xtream z Frýdku Místku, celkové vítězství si však do Kroměříže odvezl Entony (Element Effect Crew).

Kromě battlů se jamovalo ve funk styles, prostor dostali b-boys a vidět jste mohli speciálně vytvořenou show ostravského Beat Upu. After party byla ve znamení klasických rnb pecek ve speciálním setu Dj Lowy a rozhodně šlo o zatím nejrozjetější Queens Style Zone after party.

Fotky, videa, kompletní výsledky, atd. nahodíme v příštích dnech. Už teď se můžete těšit na páté pokračování Queens Style Zone, které proběhne 18. září 2010. A pokud si vám to zdá dlouhá doba, doražte 19. června 2010 na akci s názvem Keep It Funky! – půjde o speciální funk battle, těšit se můžete na popping, locking, waacking, ale i b-boying. Komplet info již brzy na HIPHOPDANCE.CZ.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.