Rubriky
Street Dance v ČR

Let´s Dance 3D od dnešního dne v kinech

Nejen díky nejrůznějším tanečním soutěžím a masivní kampaně na YouTube dlouho očekáváné třetí pokračování snímku Step Up …

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
Dejv Zapletal

Nejen díky nejrůznějším tanečním soutěžím a masivní kampaně na YouTube dlouho očekáváné třetí pokračování snímku Step Up, které v ČR můžete navštívit pod názvem Let´s Dance 3D a třeba ve Francii zase pod názvem Sexy Dance 3D, právě dnes vstupuje do domácích kin.

Režisér Jon M. Chu a vůbec celý produkční tým si dal na propagaci tohoto snímku opravdu záležet, a to především v USA. Díky veřejnému natáčení si mohl ve filmu zatancovat v podstatě každý. Během celého uplynulého roku navíc probíhaly show spojené s propagací snímku, svou image se Step Up 3-D tak mohlo spojit hned několik tanečních skupin. K tomu přidejme několik desítek videí na YouTube, propagaci od tanečních škol v jednotlivých zemích (v ČR JAD Company a Dance Academy), no a máme z toho vcelku slušnou podporu mezi tanečníky po celém světě.

Otázkou je, jaký je film Let´s Dance 3D doopravdy. Tento filmový žánr by si potřeboval vylepšit reputaci, protože po několika nepovedených pokusech (i když především premiérový díl Let´s Dance k nim zařadit nelze) nejsou ve společnosti “streetdancové” taneční filmy zrovna příliš oblíbené.

PODĚLTE SE S NÁMI

Pokud se o své zážitky ze snímku Let´s Dance 3D budete chtít podělit s ostatními, napište nám klidně i jen krátké hodnocení na e-mail admin@hiphopdance.cz. Zajímá nás, co říkáte na taneční výkony ve filmu, jaký je Step Up 3-D ve srovnání s předchozími díly nebo s jinými tanečními filmy, prostě jestli film splnil vaše očekávání.

DĚJ SNÍMKU

Osiřelý streetový tanečník Luke se snaží vyhnout vystěhování ze starého skladiště v New Yorku, které je pro něj jediným domovem. Na tomto místě se scházejí mladí tanečníci z celého světa. Tito lidé mají taneční skupinu House of Pirates. Aby její členové přežili, musí porazit své dlouholeté rivaly House of Samurai v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke hledá ve městě nové talenty, které pomůžou jeho skupině vyhrát soutěž. Najde dva tanečníky, streetovou tanečnici Natalii a Moosa (Robert Alexander 3), komediálního tanečníka. Moos je nyní v prvním ročníku na New Yorské universitě. Natalie má ovšem tajemství, které Lukovi neřekla a které může zničit jejich začínající lásku a vše, co Piráti vybudovali. Skupina dá dohromady úžasnou taneční choreografii, jenže tu jim soupeřící skupina Samurajů ukradne. Jak se čas krátí, Moose se musí obrátit na svou starou skupinu MSA o pomoc. Teď však nastanou otázky, zda budou Piráti a MSA schopni dát dohromady novou taneční sestavu na poslední chvíli. A bude dost dobrá, aby porazili zatím nejlepší streetové tanečníky světa? To se dozvíme.
(oficiální text distributora)

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.