Rubriky
Street Dance v ČR

Crocket paroduje Les Twins

Velmi zajímavou reklamní kampaň má na svědomí populární výrobce hiphopové módy RocaWear. Poté, co pro ně natočila spot francouzská dvojčata …

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
Dejv Zapletal
RocaWear
RocaWear

Velmi zajímavou reklamní kampaň má na svědomí populární výrobce hiphopové módy RocaWear. Poté, co pro ně natočila spot francouzská dvojčata Les Twins (mohli jste shlédnout v rubrice Viděli jsme) teď vypouští parodii s francouzským komikem Affionem Crockettem.

Asi tušíte, že za značkou oblečení RocaWear stojí dva spoluzakladatelé Roc-A-Fella Records, konkrétně tedy Jay-Z a Damon Dash. Od roku 1999 si tedy od Jay-Zho můžete pořídit v podstatě vše od slunečních brýlí po zimní bundu. Tvářemi RocaWear jsou samozřejmě Jay-Z, Ciara nebo právě francouzská dvojčata a vítězové jubilejního desátého ročníku Juste Debout Les Twins.

Ti natočili pro RocaWear na začátku letošního léta taneční reklamní spot. Zanedlouho poté ale RocaWear přichází s povedenou parodií, ve které se představil známý francouzský komik (ale také herec, rapper a tanečník) Affion Crocket. Ten neparoduje pouze Les Twins, ale také samotného Jay-Zho a jeho song Death Of Autotune (D.O.A.).

Výsledek je velmi povedený. Pokud výše zmiňovaný song nebo originální verzi reklamy neznáte, podívejte se na ně v první řadě.

http://youtu.be/3EWruiIjBmo

… a teď už slibovaná parodie.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.