Rubriky
Street Dance v zahraničí

Salah zvítězil v Arabs Got Talent 2015

Zatímco u nás se vše chystá na pátou sérii televizní show Česko Slovensko má talent, kterou od konce letních prázdnin budou vysílat TV Prima a TV Joj, televizní stanice MBC4 před nedávnem ukončila čtvrtou sérii stejné reality show, pouze pod názvem Arabs Got Talent.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
Dejv Zapletal

Zatímco u nás se vše chystá na pátou sérii televizní show Česko Slovensko má talent, kterou od konce letních prázdnin budou vysílat TV Prima a TV Joj (castingy proběhly ve 20 českých a slovenských městech), televizní stanice MBC4 před nedávnem ukončila čtvrtou sérii stejné reality show, pouze pod názvem Arabs Got Talent.

Nejen všechny funkery rozhodně bude zajímat, že absolutním vítězem se stal Salah, který v této TV show reprezentoval hned tři státy: Maroko, Alžírsko a Francii. Po vítězství v premiérové sérii La France a un incroyable talent v roce 2006 jde tak o druhé vítězství Salaha v reality show formátu Britain´s Got Talent.

Vítězná show Salaha v Arabs Got Talent 2015

Salah, známý také jako Spider Salah, vlastním jménem Salah Benlemqawanssa, se narodil v roce 1979 v Saint-Denis. Jeho rodiče ovšem pocházejí ze severozápadu Afriky, proto i v Arabs Got Talent reprezentoval právě Maroko a Alžírsko. Začal tancovat v roce 1996, ale hned o dva roky později slavil se svou crew The Family finálové umístění na Battle Of The Year. Úspěchů má od té doby nepočítaně, zvítězil např. na Juste Debout, UK Bboy Championships, Red Bull Beat It, Funkin Stylez, Euro Battle, The Notorious IBE, atd. Českou republiku navštívil několikrát, a to především díky letnímu kempu SDK Europe (rozhovor s organizátorem SDK Europe Fidlim). Mnozí netanečníci jej pak znají např. díky klipu Rudebox od Robbieho Williamse.

Salah

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.