Rubriky
Reportáže

Queens Style Zone 3 je za námi, na čtverku si počkáme až do května

Třetí vydání street dance battlu s názvem Queens Style Zone proběhlo v Ostravě tuto sobotu 16.01.2010. Battlovalo se v kategoriích house dance 2vs2 …

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)

Třetí vydání street dance battlu s názvem Queens Style Zone proběhlo v Ostravě tuto sobotu 16.01.2010. Battlovalo se v kategoriích house dance 2vs2, popping 1vs1 a new jack swing 1vs1, jamovalo se nejen ve vogueingu, ale tradičně i v b-boyingu, předávaly se ceny nejlepším tanečníkům půlroční internetové soutěže Show Online Skills 2: Shakk.cz battle.

Report, fotky i videa očekávejte v nejbližší době. Kdo ale v jednotlivých kategorích zvítězil a z Marleye si odvezl hodnotné ceny, které tradičně věnoval hip hop shop Queens?

HOUSE DANCE 2VS2: Boruuf & Vladu (Roots Company Ostrava)
POPPING 1VS1: T-Boy (Street Dance Academy Bratislava)
NEW JACK SWING 1VS1: Filos (Alyaschca Crew Olomouc)
VOGUEING JAM: Fifa (Beat Up Ostrava) & Déňa (Ostrava)

Výhercům samozřejmě gratulujeme a těšíme sena čtvrté pokračování akce. To si už teď můžete naplánovat na prvomájovou sobotu 01.05.2010. Jaký program bude mít Queens Style Zone 4, to stále ještě není rozhodnuto a ovlivnit to můžete i vy. Stačí se na Facebooku přidat ke skupině Queens Style Zone svůj názor přidat do diskuze.

A jak si vynahradit více než tříměsíční půst, čtěte v následujících řádcích …

Momentálně pro vás totiž připravujeme další zajímavé akce, a i když nebudou probíhat v Ostravě, určitě stojí za vaši pozornost.

20-02-2010: BOUNCE BATTLE 2 (ZLÍN)

Tou první je druhé pokračování Bounce Battlu ve Zlíně, které proběhne v sobotu 20.02.2010. Už teď se můžete registrovat na battly hip hop 2vs2, dancehall 2vs2 a krump 1vs1. Ve Zlíně jde o velmi očekávanou akci, na které se po delší odmlce bude battlovat také v dancehallu a krumpu. Kromě battlů se ale můžete těšit i na break dance circle nebo Zlin City allstars dance show. Komplet info: bounce.hiphopdance.cz.

21-02-2010: MITU WORKSHOP (BRNO)

Workshop s hlavním hostem Bounce Battlu 2, přední slovenskou tanečnicí Mitu, můžete navštívit následující den, tj. v neděli 21.02.2010, v Brně. Vyučovat se bude hip hop a dancehall a cena je opravdu velmi lákavá. Za dva workshopy s touto tanečnicí, která vyučovala např. ve Skotsku nebo Maďarsku, zaplatíte při platbě do konce ledna pouze 300 Kč. Takže neváhejte a registrujte se co nejdříve, kapacita je omezena. Komplet info: bounce.hiphopdance.cz.

13-03-2010: BOTY 2010 CZ+SK WARM-UP (OLOMOUC)

Rozehřát se před největší akcí první poloviny letošního roku můžete přijet v sobotu 13.03.2010 do Olomouce. Těšit se můžete na battly break dance 1vs1 a hip hop 1vs1, ale také na freestyle rap. Battlovat se tedy bude nejen na tanečním parketu, ale také za mikrofonem. A po více než půlroční pauze se poprvé můžete těšit i na Dje Lowu! Komplet info: www.boty2010.cz (již brzy).

26/27-03-2010: STYX BATTLE OF THE YEAR 2010 CZ+SK (PRAHA)

Jednoznačně největší plánovaná akce proběhne o víkendu 26-27.03.2010 v Praze. Styx Battle Of The Year 2010 CZ+SK je česko-slovenská preselekce na nejprestižnější světový b-boy crew battle BOTY. Kromě toho se ale můžete těšit i na street dance crew battle a 1vs1 battly v break dance, poppingu a lockingu. Hlavní zahraniční hvězdou bude jeden z nejlepších b-boyů současnosti Ronnie (USA), zdaleka ale nebude jediným zahraničním porotcem. Workshopy, bohatý doprovodný program, rap, beatbox, atd., to vše je Styx Battle Of The Year 2010 CZ+SK. Komplet info: www.boty2010.cz.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.