Rubriky
Street Dance v ČR

Nejlepší choreografie roku 2012

Seriál letošních hip hop a street dance soutěží formací definitivně skončil, alespoň na národní úrovni, proto máte právě teď možnost vyjádřit svůj názor …

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
Dejv Zapletal
Nejlepší choreografie roku 2012
Nejlepší choreografie roku 2012

Seriál letošních hip hop a street dance soutěží formací definitivně skončil, alespoň na národní úrovni, proto máte právě teď možnost vyjádřit svůj názor, která choreografie se nejvíce líbila právě vám. A to bez ohledu na disciplínu.

Včera jsme na našem facebookovském profilu spustili anketu o nejlepší hip hop / street dance choreografii roku 2012. Kvůli omezení počtu možností jsme do ankety zařadili tři nejúspěšnější IDO hip hop formace CDO, tři nejúspěšnější street dance choreografie CDO v extralize, nejúspěšnější street dance choreografie CDO v druhé lize a nejúspěšnější street dance choreografii v soutěží Taneční skupina roku 2012. Vše v hlavní věkové kategorii.

Dát hlas své oblíbené formaci můžete právě tady.

Těšit se můžete také na speciální sérii článků mapující Mistrovství ČR pod CDO, tedy Beat Street 2012. Startujeme už zítra.

HLASOVAT V ANKETĚ O NEJLEPŠÍ HIP HOP / STREET DANCE CHOREOGRAFII ROKU 2012
www.facebook.com/questions/10151790671570468

STÁT SE FANOUŠKEM HIPHOPDANCE.CZ NA FACEBOOKU
www.facebook.com/hiphopdancecz

Ještě před hlasování můžete mrknout na tři mistry ČR pro rok 2012, a to ve street dance choreografiích pod CDO (B-Fresh), v IDO hip hop formacích pod CDO (BDS Academy) a ve street dance choreografiích v Taneční skupině roku (Projekt 2012).

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.