Rubriky
Profily

Kdo jsou Les Twins?

Největší událost letošního podzimu dostává konkrétní rysy. Přední francouzští tanečníci Les Twins se chystají do ČR! …

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
Les Twins
Les Twins

Největší událost letošního podzimu dostává konkrétní rysy. Přední francouzští tanečníci Les Twins se chystají do ČR!

I když Les Twins v České republice ještě nikdy nebyli, je jen málo tanečníků, kteří by je neznali. Pozornost si získali především jedinečným tanečním stylem, ale i naprosto originálním způsobem vystupování (nejen v battlech). Už dávno je necharakterizují pouze kalhoty oblečené naopak ve stylu Kriss Kross

Les Twins
Les Twins

Larry & Laurent aka Lil’ Beast & Ca-Blaze aka Les Twins jsou členy b-boy & hip hop dance crew Criminalz. Ta působí především v Paříži, Clermont-Ferrand a Nice, ale především díky „dvojčatům“ je nyní známá už i za hranicemi Francie. Kromě Twins jsou dalšími členy Speedylegz, Willy Poizon, Bessy, Jims, Regi, Sidney, Diablo, T-trys, Lyrick, Stylery, Boubou, Chuky, Thaff, Kalan, Deem, Nico, Mengo, Perf, Ampah, G.bax, Wildkid, Tonio, Mike, Scipio & Deyvron, oficiálním deejayem celé crew je Alpach.

Les Twins se do paměti mimofrancouzských tanečníků poprvé výrazně vryli na Juste Debout 2008. Neotřesitelným způsobem tehdy porazili tanečníky jako Meech, Joseph Go, atd. Podzim stejného roku byl ve znamení televizní show Incroyable Talent, ve které se probojovali až do finále. Díky účasti v této show se stali mediálními hvězdami a oblíbenci široké veřejnosti.

V letošním roce se kromě rozruchu na Juste Debout (v press roomu poskytli novinářům a televizním štábům více rozhovorů než vítězové celé akce) ukázali např. na čínské preselekci prestižní japonské soutěže Dance Delight jako hlavní hosté.

V Paříži vyučují v největším tanečním studiu L´agence Dancefloor a letos s úspěchem představili svou divadelní show. Nyní už pravidelně jezdí vyučovat i mimo Francii, po např. Itálii, Dánsku, Finsku nebo Rusku se poprvé představí také českým tanečníkům.

Stane se tak o víkendu 14. – 15. 11. 2009, kdy budou své taneční umění předávat na workshopech v Ostravě a v Praze.

Kromě hip hopu a LA style (mtv style) se můžete zaregistrovat i na workshop twins style. Právě tak pojmenovali svůj jedinečný taneční styl, kterým se prezentují na battlech, tanečních vystoupeních a s velkým ohlasem jej pravidelně vyučují.

Podrobnosti a registrace již brzy!

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.

5 reakcí na „Kdo jsou Les Twins?“

bonsoir je veux savoir une nuit le 29 avril à Rome avec le stade … s’il vous plaît .. combien ça coûte…merci

Yeah Les.. Lets Go! We can dance everything .. so whats now..? ballet? I hope Yeah :D We can do it! may.. :D GL

Komentáře nejsou povoleny.