Rubriky
Hudba Rozhovory

Dj Boruuf už není sám a posílá 5 rozpůlených mixtapů

Dejv Zapletal

Dje Boruufa asi není třeba představovat. Pochází z Ostravy, nyní v působí v Liberci a před pár dny poslal do světa pět různých mixtapů, na kterých spolupracoval s tanečníky z Prahy, Brna a Liberce. Konkrétně s Anybojem, Kákou (oba BDS Academy), Endrewstylem (Fénix), Dedíkem (B-Fresh) a Berrym (A-Styl). Kompilace se příhodně jmenuje Never Be Alone a víc o ní prozradil samotný autor.

Jak vznikl nápad spolupracovat právě s těmito tanečníky?

Už nějakou dobu předtím, než vyšly mixtapy Never Be Alone, jsme chtěli s Andybojem dát něco do kupy, protože máme podobný sluch, co se týče housu, a myslím, že i celkově, co se týče muziky. Já ten nápad pak jen rozvinul dál. Už mě asi nebaví jen tak udělat mixtape, hodit ho na net a čuz. BuĎ mě k tomu musí přinutit nějaký podnět nebo v tom hledám větší smysl jako právě teď. S těma 5 lidma si nějakým způsobem rozumím, ať už hudebně, tanecně nebo je mám prostě rád jako osobnosti. Měl jsem dobrý hudební období, které jsem chtěl nějakým způsobem zakončit, takže jsem se vrhnul do takovýho trošku většího projektu.

Jakou roli v mixtapech tanečníci vlastně mají?

Jak už jsem říkal, ti daní tanečníci jsou pro mě něčím důležití, proto jsem si vybral k daným stylům pravě je. Spoluprace probíhala tak, že jsme si prvně řekli, jakým směrem by se ten mixtape měl ubirat (např. hiphop – oldschool/newschool/elektro/apod.) a dali jsme si nějaký čas na to, aby každý vyselektoval songy. Pak jsme se sešli a dali hlavy dohromady, někdy to šlo samo, někdy jsme diskutovali, někdy jsme přemýšleli, co a jak přesně. To už bylo individualní. Samotný mix jsem dělal později sám doma, ale musím říct, že při tom mixování jsem s tím druhým člověkem cítil takový zvlaštní propojení, takže to bylo zajímavý i pro mě.

Na jakých tanečních akcích tě v nejbližší době můžeme vidět/slyšet?

Bohužel je jaro, začíná doba formací, a to znamená, že teď na battly apod. nemá nikdo čas. To se odráží i v mém diáři, ale přece jen tady něco najdu:

18.4.2015 české Budějovice – BUDWARS 2 – Allstyle 3 vs 3, Breakdance Crew vs Crew
24.4.2015 Praha, SWITCH Party
30.5.2015 Hradec Králové – WHAT´S UP Battle

Taky se mi rýsuje takový pěkný hraní v zahraničí, ale nechci předbíhat, vše se všichni včas dozvi :))

DJ Boruuf – Conjunction Feat. Endrewstyle (Hiphop Mix)

DJ Boruuf – A Little Bit Later Feat. Andyboj (House Mix)

DJ Boruuf – Inexpressible Feat. Berry (Poppin Mix)

Mixtape Inexpressible bohužel není k dispozici online, každopádně si jej spolu se všemi ostatním mixy můžete stáhnout z Dropboxu.

DJ Boruuf – Definition Of A Smile Feat. Kaka (Dancehall Mix)

DJ Boruuf – One and Only feat. Dedik (Chill mix)

Mixtape One and Only bohužel není k dispozici online, každopádně si jej spolu se všemi ostatním mixy můžete stáhnout z Dropboxu.

Dj Boruuf - Never Be Alone

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.