Rubriky
Reportáže

Na warm-upu ke Keep It Funky! zvítězili Boruuf & Spy Roby

V sobotu 4. června 2011 proběhl v olomouckém klubu 15 minut warm-up ke druhému ročníku čistě funkového battlu Keep It Funky! …

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
Keep It Funky! 2011
Keep It Funky! 2011

V sobotu 4. června 2011 proběhl v olomouckém klubu 15 minut warm-up ke druhému ročníku čistě funkového battlu Keep It Funky! Battlovalo se v kategoriích popping a locking 1×1, skvělou muziku servíroval přerovský Dj Bart (informace o jeho mixtapu Keep It Funky! 2011 získáte tady) a celou akcí provázela Katie (Kiss Publikum).

Oba battly probíhaly stejným způsobem. Po prvním vyřazovacím kole se proti sobě postavili vítězní tanečníci z prvního battlu a utkali se každý s každým. Šlo tedy o to, stejně jako u systému seven to smoke, získat co nejvíce bodů.

V popping battlu to bylo velmi napínavé, protože Boruuf (Roots Company) i Bohush (OlomouCity Dancers) ztratili v tomto systému pouze jediný battle, a tak se v závěrečném finále postavili proti sobě. Úspěšnější byl první jmenovaný tanečník, oba však postupují na Keep It Funky! 2011 v Ostravě přímo do battlu. Třetí místo obsadil Duďa (Hollywood Stars) se dvěma neúspěšnými battly, porazili jej Zao (New Side) a právě vítězný Boruuf (Roots Company).

Ani v locking battlu však nešlo o jednoznačnou záležitost. Do systému každý s každým postoupili tři nejlepší tanečníci Gonzo (Groove Fanatics), Bazzy (Other Face Crew) a Spy Roby (Praha). Každý z nich v jednom battlu zvítězil a v druhém prohrál. Porota se proto rozhodla pro společné “superfinále”, ve kterém za nejlepšího tanečníka označila Spy Robyho. Také ten si tedy v Olomouci vytancoval přímý postup do battlu na Keep It Funky! 2011.

VÝSLEDKY POPPING 1X1

1. Boruuf (Roots Company)
2. Bohush (OlomouCity Dancers)
3. Duďa (Hollywood Stars)
4.-5. Zao (New Side)
4.-5. Pikool (New Side)
6. Gonzo (Groove Fanatics)
7. Jurys (Olomouc)

VÝSLEDKY LOCKING 1X1

1. Spy Roby (Praha)
2.-3. Bazzy (Other Face Crew)
2.-3. Gonzo (Groove Fanatics)
4.-6. Duďa (Hollywood Stars)
4.-6. Bohush (OlomouCity Dancers)
4.-6. Kick (Alyaschca Crew)

Všichni tanečníci, kteří nepostoupili, se samozřejmě mohou přihlásit do kvalifikace na 18.6.2011 v Ostravě, stejně jako ti, kteří si warm-up v Olomouci nechali ujít. Registrace probíhají až do středy 15.6. prostředníctvím webového formuláře na funk.hiphopdance.cz/registrace.html

Fotky z warm-upu čekejte v příštích dnech …

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.