Rubriky
Street Dance v ČR

Left J-AWA jsou vítězi Dancefloor Attacku 2014

Dancefloor Attack 2014 je minulostí. Devátý ročník prestižní crew battlu, který již tradičně organizavala taneční skupina T-Bass v Hradci Králové …

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
Dejv Zapletal
Dancefloor Attack 2014
Dancefloor Attack 2014

Dancefloor Attack 2014 je minulostí. Devátý ročník prestižní crew battlu, který již tradičně organizavala taneční skupina T-Bass v Hradci Králové, proběhl uplynulou neděli 19. ledna 2014.

Navzdory všem plánům letos kvůli malému počtu přihlášených skupin neproběhla kvalifikace v Padrubicích v předvečer finále, jak tomu několik posledních let bylo zvykem. Naopak o to více více tanečníků bylo možno vidět přímo ve finále v královehradeckém Aldisu. Všichni přihlášení totiž automaticky postoupili do finále.

K přímo nominovaným crews BDS Academy (Praha), Left Love (Praha), Last Minute (Praha), Surikaty v mlhe (Slovensko), B-Fresh (Brno), Avengers / BDS Next Generation (Praha), High Edition (Brno), Respect Us (Karlovy Vary) se tedy přidali např. B-Original (Praha), A-Styl (Liberec), X-Style Europe (Praha), Viva Jump (Teplice), Street Busters (Jihlava), Beat Up (Ostrava), Beat Up (Brno), Alyaschca Crew (Olomouc), Bud Side (České Budějovice), atd.

Přihlášky se nakonec dolaďovaly i na poslední chvíli, některé nominované crews nepřijely, jiné přijely v pozměněném složení (a s pozměněným názvem), a byly i takové, co se přihlásily tzv. za pět minut dvanáct.

Jako vždy proběhlo první kolo formou připravených show, ze kterého porota vybrala následující postupující do battlu: Left J-AWA, Ladadee, B-Fresh, Alyaschca Crew, B-Soul, B-Original, B-Fresh, High Edition, BDS Next Generation.

Klasickým pavoukem až do finále prošli Left J-AWA a High Edition a jak už asi víte, absolutním vítězem Dancefloor Attack 2014 se stali Left J-AWA (CZ/BRA).

Mrkněte na showcase vítězů a také na finálový battle. Další videa z DFA 2014 sledujte v naší sekci Viděli jsme na úvodní straně webu.

Left J-AWA
Left J-AWA
Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.