Rubriky
Video

Exploring Dancehall: Dokument o pobytu Aron Mitu na Jamajce

Dejv Zapletal

Dokument s názvem Exploring Dancehall pojednává o cestách Aron Mitu na Jamajku v letech 2015 a 2016. Kde všude byla a co všechno zažila?

Dokument s názvem Exploring Dancehall pojednává o cestách slovenské tanečnice Aron Mitu na Jamajku v letošním a loňském roce. O tom, co prožila v prvním oficiálním Dancehall kempu, který založil profesor Dancehallu Orville Xpressionz a jeho tým. Celý dokument je vlastně o jejím vlastním pohledu na Jamajku. Mluví v něm o tom, v čem byl rok 2016 jiný a popisuje svůj pobyt v “domácím” prostředí a život mezi jamajskými tanečníky. Strávila tam totiž skoro měsíc.

Exploring Dancehall – jak to na Jamajce funguje?

Během hodinového dokumentu Exploring Dancehall se dozvíte například to, jak na Jamajce fungují soutěže, taneční skupiny, party, ale i klasické taneční lekce. Aron Mitu se setkala např. s populární dancehallovou zpěvačkou Spice, s producentem Alexx Frass, zúčastnila se natáčení v Hype TV společně s Mr. Vegasem a tanečníky z Rifical Teamu nebo taneční soutěže Dancing Dynamite 2016.

Zhruba hodinový dokument, který je natočený na iPhone a GoPro, byl celý sestříhaný po návratu na Slovensko. Premiéru měl na festivalu Fjuzn 26. dubna 2016 v Bratislavě, v rámci kterého měla Aron Mitu také prezentaci. Podívat se na něj můžete právě teď.

Aron Mitu na Jamajce – fotky

Aron Mitu & Spice
Aron Mitu & Spice
Aron Mitu & Supreme Blazers | Dancing Dynamite 2016
Aron Mitu & Supreme Blazers | Dancing Dynamite 2016
Aron Mitu & Mr. Vegas & Rifical Team | Hype TV
Aron Mitu & Mr. Vegas & Rifical Team | Hype TV
Aron Mitu & Alexx Frass
Aron Mitu & Alexx Frass
Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej, ať se o něm dozví i ostatní :-)
NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Právě teď pracujeme na dalším skvělém článku. A ne jednom :-)
Přihlašte se k odběru a nic podstatného z české a zahraniční street dance scény vám už neuteče.