Zápis do kurzů v Olomouci

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0
Street Dance Kurzy Olomouc 2013

Street Dance Kurzy Olomouc 2013

Jste z Olomouce nebo okolí a rádi byste navštěvovali taneční kurzy hip hopu, house dance, funky, dancehallu, mtv dance nebo třeba waackingu? V tom případě rozhodně věnujte pozornost zápisu do street dance kurzů, které budou v Olomouci už po šesté probíhat pod záštitou největšího českého street dance magazínu HipHopDance.cz.
Aktuální informace o street dance kurzech v Olomouci najdete v tomto článku.Všechny níže uvedené kurzy budou probíhat v období únor – červen 2013 v zrcadlovém sále 331 Dance Studia Olomouc. Zápis probíhá prostřednictvím webu www.331.cz, kde také naleznete veškeré informace.

KURZ HIP HOP & HOUSE (pondělí 16:30)

Hip hop a house dance jsou dva základní taneční styly spadající pod pouliční tanec, resp. street dance. Proto je tento kurz určen především všem začínajícím a mírně pokročilým tanečníkům, kteří se s těmito tanečními styly chtějí seznámit. Důraz tedy bude kladen na základní prvky a techniku, nedílnou součástí kurzu je ale také výuka choreografií a trénink freestylu. Doporučený věk je 10 – 25 let.

Info: www.331.cz/kurz_hiphop.html

KURZ LADIES DANCE (čtvrtek 18:00, liché týdny)

Kurz nazvaný Ladies Dance je určený především (nikoliv však pouze) všem slečnám, dívkám a dámám, které se chtějí naučit, příp. zdokonalit v tanečních stylech, které jsou určeny především pro ně. Vyučovat se budou taneční styly dancehall, waacking, mtv style, rnb, afro house, vogue, atd.

Unikátní na tomto kurzu je, že jednotlivé lekce povedou různé lektorky z různých měst (specialistky na daný taneční styl). Za jednu cenu a na jednom místě tedy v podstatě získáte workshopy, za kterými ostatní musí cestovat po celé Moravě. Věk účastníků není omezen.

Info: www.331.cz/kurz_ladies.html

KURZ ALLSTYLE (čtvrtek 18:00, sudé týdny)

Jak už název prozrazuje, kurz nazvaný Allstyle bude věnován všem tanečním stylům spadajícím pod pouliční tanec (street dance). Na jednotlivých lekcích zabrousíme kromě hip hopu a house dance také do poppingu nebo lockingu, nebudou chybět lekce mtv dance nebo třeba základy toprocku a footworku.

Tento kurz, který je např. ideálním doplňkem ke kurzu Hip Hop & House, vás provede všemi tanečními styly, které lze v současné době považovat za street dance. Věk účastníků není omezen.

Info: www.331.cz/kurz_allstyle.html

WOMEN WORKOUT (úterý 17:45)

Lekce kurzu Women Workout jsou zábavné, originální a plné energie. Jsou určeny pro ženy každého věku, které se nebojí projevit svou osobitost a jedinečnost. Pro Women Workout jsou typické jednoduché taneční variace, díky kterým si procvičíte a protáhnete všechny důležité partie, a které vám pomohou vytvarovat celé tělo. Součástí každé lekce bude expres posilování břišních svalů. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé, doporučený věk je 18+.

Info: www.331.cz/kurz_women.html

331 DSQUAD

Pro všechny, kteří chtějí brát tanec opravdu vážně, je tu 331 DSQUAD, což je taneční skupina zaměřující se především na pouliční tanec (street dance). Oproti účastníkům klasických kurzů se budou tanečníci připravovat na veřejná vystoupení a taneční soutěže.

Náplní tréninků bude výuka jednotlivých tanečních technik stejně jako v klasických kurzech, navíc budou ale tanečníci více individuálně připravováni na taneční soutěže (battly), budou se vytvářet choreografie, se kterými se 331 DSQUAD bude prezentovat na veřejných vystoupeních a tanečních soutěžích.

Info: www.331.cz/squad.html

Jednou z hlavních předností 331 Dance Studia Olomouc je velký výběr lektorů a lektorek. Ty vybíráme opravdu pečlivě tak, aby celý lektorský tým pokryl široké spektrum jednotlivých tanečních stylů spadajících pod street dance. Vyučují u nás přední tanečníci, oblíbení lektoři i úspěšní choreografové z celé Moravy (Ostrava, Přerov, Prostějov, Vsetín, Zlín, Olomouc). Na každé lekci tak máte jistotu, že narazíte na kvalitního lektora, který vám předá svůj pohled na pouliční tanec.

Veškeré informace o kurzech, 331 DSQUAD, ale i o dalších víkendových workshopech nebo speciálních slevových akcích (při současném objednání více kurzů) včetně registrace najdete na webových stránkách 331 Dance Studia Olomouc www.331.cz.

Street Dance Kurzy Olomouc 2013

Street Dance Kurzy Olomouc 2013

Nábor do 331 DSQUAD

Nábor do 331 DSQUAD

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0
331dancestudio

331dancestudio

Taneční studio v Olomouci, které se zaměřuje na výuku street dance (hip hop, house dance, mtv dance, dancehall, atd.).
331dancestudio

Diskuze k článku

komentářůTip redakci


Vítě o něčem, co by mohlo zajímat street dance tanečníky v ČR? Byli jste na nějaké zajímavé akci? Máte nové video, které chcete ukázat světu? Organizujete battle nebo workshop? Pište na e-mail redakce@hiphopdance.cz. Těšíme se na vaše nápady, náměty, tipy a doporučení.