Zájezd na Juste Debout 2014 - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Zájezd na Juste Debout 2014
Zájezd na Juste Debout 2014

Rok se sešel s rokem a vy máte opět jedinečnou možnost podívat se na světové finále Juste Debout na vlastní oči. Díky HipHopDance.cz navíc na exkluzivně nízkou cenu …

Juste Debout je nejprestižnější světový street dance battle, ve kterém jsou každoročně k vidění nejlepší tanečníci z Evropy, USA i Asie. V rámci akce se soutěží v kategoriích hip hop, house, popping, locking (vše battly 2×2), toprock (battle 1×1) & experimental.

V roce 2014 probíhá třináctý ročník, jehož absolutní finále proběhne 2. března 2014 v Paříži (FRA). Pro všechny, kteří by tuto výjimečnou událost chtěli vidět na vlastní oči, máme jedinečnou nabídku. Právě teď si můžete objednat jízdenku i vstupenku za naprosto exkluzivní cenu a na třináctý ročník Juste Debout v Paříži se tak podívat. Můžete si přitom vybrat, jestli pojedete pouze na víkend nebo třeba na celý týden a zúčastníte se některých z mnoha workshopů s nejlepšími světovými lektory …

Doprava je zajištěna luxusními žlutými autobusy Student Agency (nyní nově Fun & Relax), které vás z Prahy do Paříže dopraví 3x v týdnu (vyberete si, který den vám nejvíce vyhovuje). Samozřejmostí jsou transfery z mnoha míst Česka i Slovenska.

V ceně obdržíte také vstupenku na světové finále Juste Debout 2014, které proběhne v neděli 2. března 2014. Navštívit však můžete i kvalifikaci, která probíhá vždy den předem.

Pokud byste tento zájezd zařizovali sami, zaplatili byste cca 3900 Kč, a to ještě bez poplatků. Pokud se však přidáte k české výpravě a do Paříže pojedete díky zájezdu HipHopDance.cz, zaplatíte pouze 2700 Kč (do konce listopadu 2013), 3000 Kč (do konce prosince 2013) nebo 3300 Kč (do konce ledna 2014).

Kompletní informace o zájezdu, online přihlášku, ale také veškeré informace o Juste Debout, najdete na speciálním webu www.juste-debout.cz.

Zájezdem můžete udělat radost i někomu blízkému. Díky vánočním voucherům jej totiž můžete věnovat i jako dárek pod stromeček.

RelatedPost

Nejnovější články

183