Workshop a zároveň konkurz? Tohle si nemůžete nechat ujít! - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Selatin Kara. Spolupracoval s Michaelem Jacksonem, Madonnou, Lenny Kravitzem a mnoha jinými hvězdami. Pracoval pro divadlo, televizi i film. Jde o vskutku všestranného tanečníka, choreografa a režiséra. A co je nejlepší? Nyní se představí se svým workshopem i českým studentům tance.

Selatin Kara pochází z Německa a již v mladém věku asistoval hvězdám jako Steven Spielberg nebo Vincent Paterson (choreograf Michaela Jacksona a Madonny). V sedmnácti letech se na tanečním workshopu setkal s choreografem Michaela Jacksona, Courtney Millerem, který ho pozval do Los Angeles – a kariéra snů začala. Selatin studoval v Dancers Studiu a získal několik stipendií. Má na kontě mnoho velkých projektů – působil jako choreograf německé Superstar, TV sérií, reklam, MTV Music Awards, tančil na American Choreographer Award a Bob Fosse Awards, natočil také několik filmů. Dělal i choreografii pro operu Manon, kde účinkovali hvězdy Anna Netrebko a Rolando Villazón. Mimo spolupráce s velkými hvězdami je Selatin i uznávaným taneční pedagogem a to nejen v rodném Německu. Své studenty po celém světě inspiruje svou láskou a vášní k tanci.

Taneční centrum STAGE má tu čest přivítat tuto ikonu světové taneční scény dne 23.listopadu, tedy den po workshopu s Tomem Simonem (je možné zakoupit speciální víkendový Worskhop Pass na oba dny). Selatin Kara bude vyučovat contemporary, street jazz a hip hop. A co víc – nebude pouze vyučovat. Během workshopu se totiž zároveň uskuteční casting, při kterém si vybere 2 tanečníky, kteří s ním vystoupí na taneční akci ve Švýcarsku ve dnech 4. – 6. prosince. Jde tedy o naprosto ojedinělou šanci, kterou by žádný zájemce o tanec neměl opomenout.

Harmonogram:

11:00 – 12:30 Contemporary
13:30 – 15:00 Street Jazz
15:30 – 17:00 Hip Hop

Cena:

350 Kč/1 lekce
600 Kč/2 lekce
750 Kč/3 lekce
Víkendový Workshop Pass (workshopy Tom Simon v sobotu a Selatin Kara v neděli): 1200 Kč

Rezervace:

online na www.stagepraha.cz.
Objednávka je závazná. Storno je možné max 7 dní před konáním události.

Selatin Kara Workshop

Nejnovější články

115