Vyzkoušeli jsme aplikaci CDO. Příliš nás nenadchla. - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Od minulého týdne si všichni majitelé mobilních telefonů s operačním systémem Android mohou stáhnout aplikaci s názvem CDO, díky níž je možno sledovat aktuální dění v Czech Dance Organization. Na svědomí ji má společnost MH Apps, která zároveň tuto aplikaci vyvinula i pro operační systém iOS (momentálně ve fázi schvalování).

Samotné spuštění aplikace není úplně nejrychlejší, dá se počítat na jednotky sekund, ale velký problém to rozhodně není. Aplikace disponuje devíti záložkami – Aktuální soutěž (nyní MČR Art Kladno 2014), Novinky, Přihlášky, Soutěže, O nás, Galerie, Partneři, Členové CDO a Kontakt. Po spuštění se automaticky spustí první záložka, nyní tedy s informacemi k Mistrovství ČR ART.

Největším zklamáním aplikace je bezesporu grafika, která je velmi jednoduchá a nepříliš atraktivní. V některých případech (jako např. u přehledu soutěží formací pod Dance Life Tour 2014) stránka ani není optimalizovaná pro displej mobilního telefonu.

Informací je v aplikaci dostatek, na druhou stranu v ní nenajdete nic, co by nebylo k dispozici na webových stránkách Czech Dance Organization. Některé informace úplně chybí a pod odkazem najdete pouze prázdnou stránku (např. Výsledky 2014). To lze ale přičíst „porodním bolestem“ a dá se předpokládat, že informace budou v brzké době doplněny.

Přes všechny výtky jde ale bezesporu o zajímavý počin, díky kterému můžete být v budoucnu na displeji svého mobilního telefonu informováni např. o harmonogramu jakékoliv soutěže ihned, jakmile bude zveřejněn. A to díky push notifikacím. Nezbývá než popřát aplikaci mnoho spokojených uživatelů, časté aktualizace a snad i nějaké to vylepšení grafiky.

Aplikace CDO

Vyzkoušeli jste už tuto aplikaci? Pokud ano, podělte se s ostatními o váš názor. Vaše komentáře k aplikaci uvítáme třeba na Facebooku.

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Nejnovější články

78