Vypukl Velký třesk! - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Vysněná cesta do Las Vegas a taky lákavá finanční odměna. Spousta talentovaných lidí mají společné jedno jediné – prorazit a vyhrát soutěž Česko Slovensko má talent. Ale cesta je to velice trnitá. Kdo bude tím jedním jediným vítězem? Jaký je ten klíč k vytoužené výhře? Bude to zpěv, tanec, kouzla a čáry, anebo zcela něco jiného, co postačí na to, aby se tomu vyvolenému splnil sen? Uvidíme sami.

My už víme, kdo postoupil, a jelikož jsme taneční a taky hudební server, zajímají nás především, jak bojují tanečníci, kteří reprezentují to, co máme všichni rádi a máme společné.

Velký třesk – to je ono. Další krok k postupu dál a dál. Kdo zatím prošel touto zkouškou?

Taneční skupiny to vůbec neměly jednoduché a dostali opravdu nečekaný úkol. Porota jim udělila song, který byl pro všechny společný. Byla to komerční hitovka We no speak Americano od Yolandy Be Cool. A během 3 hodin měli vymyslet choreografii a pak předvést, co v nich je. Všichni víme, že  tato muzika opravdu není šálkem kávy streetdancerů, ale poprali se s tím skvěle.

BDS Academy, Mighty Shake Zastávka, Out of Bounds a The Pastels.

Kdo nepostoupil? Bohužel s těžkým srdcem musíme říct, že BDS Academy. Ale kluci byli úžasní. Děkujem a jsme na Vás hrdí. A zbylým crew přejem hodně štěstí. Budeme Vás i nadále sledovat.

http://www.youtube.com/watch?v=1L4d6o_u8BQ
Katie

RelatedPost

Diskuze ke článku
Vypukl Velký třesk!

  1. s těžkým srdcem? Bylo to slabý, to co předvedli BDS v Bratislavě… Měli na víc

Komentáře nejsou povoleny.

Nejnovější články

96