Vy se ptáte, Kevin Paradox odpovídá: Jak být lepším tanečníkem?

Kevin Paradox Oelen patří k nejoblíbenějším freestylovým tanečníkům současnosti, a to především díky svému mnohdy až vědeckému přístupu k tanci. Přesvědčit se o tom mohli i účastníci One Nation Projectu, který na konci loňského roku zorganizovali zástupci ostravských crews Roots Company a Beat Up.

Paradox je členem holandské crew The Alchemist. Na to, jak je mladý, se v současné době velmi profesionálně pohybuje v elitě nejoriginálnějších tanečníků na světě. Jak sám o sobě prozradil, tancuje sice už dvanáct let, ale z toho prvních deset za moc nestálo. Tvrdí, že důvodem, proč se jeho taneční kariéra rozvíjela tak pomalu, byl nedostatek znalostí o taneční historii a hiphopové kultuře. Vše ovšem za poslední roky dohnal, tanec uchopil z vědeckého a filozofického hlediska a v současné době jsou jeho lekce považovány za velmi inspirativní.

Nejen, že rád tancuje, ale také rád o tanci mluví. I proto v loňském roce vznikla jeho vlastní série s názvem Ask A Paradox. V té se jej kdokoliv může zeptat v podstatě na vše, co jej v tanci trápí. Prohlédněte si první čtyři díly této série a buďte si jistí, že se dozvíte něco zajímavého :)

Kevin Paradox | The Alchemists

Kevin Paradox | The Alchemists

Ask A Paradox #1, část I: Jak mít osobitý taneční styl?

Ask A Paradox #1, část 2: Jak se v tanci zlepšovat?

Ask A Paradox #2: Jak se vyrovnat s nervozitou?

Ask A Paradox #3: Jak se při freestylu neopakovat?

Ask A Paradox #4: Jak při tanci používat ruce?

Dejv

RelatedPost

Jeden komentář k „Vy se ptáte, Kevin Paradox odpovídá: Jak být lepším tanečníkem?“

  1. Paradox je vážně super a touto sérií opět dokazuje, že je právem tam, kde je. Parádně se na něj kouká, ale taky se skvěle poslouchá.

Komentáře jsou uzavřeny.