Víme, kdo půjde zdarma na Red Bull BC ONE CZ/SK Cypher - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

O tom, že v pražské Rock Opeře proběhne v sobotu 24. května 2014 historicky první česko-slovenská kvalifikace na Red Bull BC ONE, víte už z našeho předchozího článku. Tři týdny jste mohli soutěžit o volné vstupenky, stačilo na náš redakční e-mail zaslat důvod, proč bychom vstupenky na tuto akci měli věnovat právě vám. Tady je přehled nejzajímavějších důvodů …

Protože se teď učím 5 267 stran čistého textu o fyzice a chemii na maturitu, takže by to mohl být dobrý způsob odměny.

(Lenka Libichová, Brno)

Pretože som jednoduchý beloch zo Slovenska s maďarským menom bez maďarských predkov ktorý býva na východnom pobreží a južné pobrežie nás minulý týždeň prepadlo zabili štyri prasatá, dve kozy a jedného jeleňa toto všetko sa udialo keď som bol pre polskú slaninu v obchode .. plus ukradli mi peňaženku, prak a imbusový kľúč číslo 7 a teraz si nevím uťáhnuť sedaňu na svojom lowriderovy…

(Matej Magyar, Nové Zámky)

Protože přítel jí jen hambáče, colu a vůbec netrénuje a říká každý den, že to vyhraje. Chci mu udělat radost tím, že se tam alespoň podívá.

(Klára Chovancová, Šumperk)

Protože jsem svoje poslední peníze dal za opravu blinkrů nafukovacího rogala.

(Sebastian Voráč, Praha)

Protože tancuju snad už od té doby co jsem se naučila chodit :) Začalo to v ranném věku v punčocháčích před zrdcadlem na Michala Davida, teď street dance, hiphop a občas i pole dance :) A tak se moc ráda podívám na ostatní, jak jim to jde.

(Jaroslava Prokešová, Praha)

Red Bull BC One je tá NAJ súťaž v bboyingu na svete a mojím NAJ bboyom je BBOY CICO. Keď som sa pred pol rokom dozvedel, že bude po prvý krát kvalifikácia aj pre Slovákov a Čechov, strašne som sa tešil, tvrdo som makal a absolvoval som množstvo battlov. Bohužiaľ, potom čo sa objavili informácie o registrácii, moju radosť vystriedalo sklamanie, pretože podmienkou účasti je vekový limit od 15 rokov, ktorý ja zatiaľ nespĺňam (mám 11 rokov). Veľmi by som chcel ísť battliť, ale nedá sa. Tak by som sa išiel aspoň pozrieť na takúto výnimočnú akciu, ako to tam chodí, lebo mojim cieľom je, že v roku 2018 tam budem battliť aj ja!

(Majko Koiš, Bratislava)

Protože nikdo tam neudělá větší bordel než já :) A když nevyhraju tak stejně taky pudu!

(Sandra Maitahová, Praha)

Česká kvalifikace Red Bullu BC One pro mě bude jedna z posledních akcí na dlooouhou dobu podpořit, protože letím na čas do Vietnamu a nechci si nechat tuhle příležitost utýct! Miluju tuhle kulturu, chci tam dodat i trochu svojí energie a flavy. Navíc můj dobrý přítel a mentor Adamos z NGS chystá come back na tuto akci, takže o to větší důvod pro každého proč tam jít :)

(Melinda Nguyen, Kladno)

Děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili. Bylo vás více než 30 a vylosovat jsme bohužel mohli jen jednoho. Dvě vstupenky na Red Bull BC ONE CZ/SK Cypher tedy vyhrává Kateřina Kuželovská z Mariánských lázní. Gratulujeme!

Vy ostatní ale nemusíte zoufat, vstupenky jsou totiž stále k dostání v síti Ticketportal.

Red Bull BC ONE CZ/SK Cypher

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Nejnovější články

127