Víkend s Les Twins je tu! - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Les Twins
Les Twins

Dost bylo článků a videí, je čas zažít taneční megastars z Francie na vlastní kůži. Les Twins dnes přiletěli do ČR a vy si je můžete užít v Ostravě a v Praze …

V sobotu 14.11.2009 budou Larry & Laurent vyučovat hip hop a svůj vlastní taneční styl twins style převážně moravské tanečníky, ale také Slováky nebo Poláky v Ostravě. Workshopy proběhnou ve žlutém sále tanečního klubu Akcent (bývalé kino Vítek).

Po workshopech se Twins přesunou do Prahy, kde ten samý večer navštíví battle Rock Tha Floor. Ten proběhne od 18:00 hod. v PM clubu, takže pokud z jakýchkoliv důvodů nejdete na workshopy, určitě navštivte alespoň tuto akci. Čeká vás skvělá pětiminutová show finalistů Juste Debout a televizní show Incroyable Talent.

Druhý den, tj. v neděli 15.11.2009 budou mít i čeští tanečníci možnost něco se přiučit od těchto fenomenálních dvojčat. Kromě twins stylu přijde řada tentokrát na L.A. style. Kapacita workshopu v tanečním studiu Dance Station je beznadějně vyčerpaná, takže je určitě na co se těšit.

Z celého víkendu určitě čekejte reporty, fotky i videa. Nezapomeňte ale na to, že nejlepší je to zažít na vlastní kůži :-)

RelatedPost

Nejnovější články

85