Versus: Hip Hop vs. Dancehall

Versus. Tak jsme pojmenovali nejen rubriku na našem webu, ale také novou sérii akcí, která odstartuje už v srpnu v Olomouci.

Street dance portal HIPHOPDANCE.CZ, klub 15 minut a hlavní partner akce So Real Shop vás zvou na úvodní party z nové série street dance mejdanů přímo v centru Olomouce s názvem Versus . Pokud máte rádi pouliční tanec (ať už aktivně či pasivně), je takhle akce přesně pro vás. Čekají vás taneční battly, exhibice, jamy nebo projekce tanečních videí. Kromě toho samozřejmě také příjemné prostředí klubu 15 minut, který poskytuje i několik chillout zón pro pokecání s přáteli, nejrůznější akce na baru, wi-fi, atd.

Každá Versus party bude věnovaná dvěma tanečním, resp. hudebním stylům. Na premiérové akci 28. srpna 2010 se můžete těšit na hip hop & dancehall. Pokud tedy máte rádi některý z těchto stylů, rozhodně si doražte zatancovat nebo alespoň mrknout na ostatní tanečníky a poslechnout vybrané hudební lahůdky. Všechny vstupenky jsou slosovatelné a ceny nejsou jen tak ledajaké :) Vyhrát můžete vstupenky na koncerty, na další Versus party, drinky na baru, ale samozřejmě nějaké to hiphopové oblečení od So Real Shopu.

V rámci programu proběhnou battly hip hop 1vs1 a dancehall 1vs1. Na ty se můžete už teď registrovat prostřednictvím webového formuláře na vs.hiphopdance.cz. Na tomto webu najdete také další podrobnosti k akci.

VERSUS ROUND ONE: HIP HOP VS. DANCEHALL
28.08.2010, klub 15 minut Olomouc
vs.hiphopdance.cz

Versus: Hip Hop vs. Dancehall

Versus: Hip Hop vs. Dancehall

RelatedPost