Velká letní soutěž HipHopDance.cz - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
Velká letní soutěž HipHopDance.cz
Velká letní soutěž HipHopDance.cz

Vstupy na veškeré battly, workshopy (s českými i zahraničními lektory), semináře, atd. až do konce roku zdarma? Tak právě to můžete vyhrát ve velké letní soutěži na HipHopDance.cz

Pokud byste si celý podzim roku 2011 rádi užívali taneční akce úplně zadarmo, měli byste si pozorně přečíst následující řádky. Připravili jsme pro vás totiž unikátní soutěž, jehož vítěz nebo vítězka nezaplatí za akce HipHopDance.cz letos už ani korunu a navíc získá hodnotné dárky od našich partnerů. Bude si tak moct užívat battly, workshopy, semináře i open classy úplně zdarma a začít může např. 24. září 2011, kdy v Ostravě proběhne deváté pokračování street dance battlu Queens Style Zone společně i s workshopy.

Nečekejte ale klasickou soutěž. Nemusíte nic tipovat ani nic vyhledávat, my zase nebudeme nikoho losovat. Tentokrát nebude vyhrávat štěstí ani náhoda, tentokrát bude vyhrávat nápad. Pokud tedy máte fantazii a orginální myšlenky, máte napůl vyhráno. Specifikace této soutěže je totiž jediná:

Hledáme nápad, který by zatraktivnil webové stránky HipHopDance.cz nebo akce (street dance battly, workshopy, …), které pořádáme.

Zamyslete se nad tím, co vám na našich akcích nebo tomto webu chybí, co myslíte, že by mohlo zaujmout nebo sklidit kladný ohlas. Fantazii se meze nekladou, někdy platí, že čím šílenější nápad, tím lepší. Vždy jen myslete na to, aby váš nápad byl technicky i finančně realizovatelný.

Svou ideu nám pošlete do 31. srpna 2011 na e-mail soutez@hiphopdance.cz a do předmětu zprávy napište Velká letní soutěž HipHopDance.cz. Nezapomeňte připojit své kontaktní údaje, abychom vás mohli následně kontaktovat.

Autor/ka nejlepšího nápadu (podmínkou je, že jej následně zrealizujeme) od nás získá vstup na veškeré námi pořádané akce do konce roku 2011 zdarma. Navíc se může těšit i na balík plný dárků (oblečení, boty, šperky, …) od našich partnerů v hodnotě 3.000 Kč. A to už za to stojí, co říkáte?

Pozn. Pokud bude mít více lidí stejný nápad, vyhrává ten, kdo jej zašle jako první.

Nejnovější články

71