I v roce 2016 ovládli finále Funkin Stylez němečtí tanečníci

Netradiční termín, netradiční místo, ale tak trochu už tradiční vítěz. I takto můžeme shrnout letošní finále jednoho z nejvýznamnějších evropských street dance battlů Funkin Stylez.

Funkin Stylez poprvé v Bochumi

Zapomeňte na Düsseldorf, zapomeňte na Berlín. Funkin Stylez 2016 se konal v industriální Jahrhunderthalle Bochum. Poprvé jste k jeho návštěvě taky nepotřebovali zimní bundu a rukavice, finále Funkin Stylez 2016 totiž proběhlo poslední květnový víkend.

Třídenní program byl ale podobný všem předchozím ročníkům. První den patřil kvalifikacím, druhý finálovým battlům Only The Strong a třetí den pak World Team Battlu.

Only The Strong

V battlech 1×1 zvítězili Majid (Hip Hop), Candyman (House Dance), Satoci (Popping), Yuki (Locking), Yanou Ninja (Vogue) a Maximus (Me Against The Music). Mrkněte na finálové battly.

Hip Hop 1×1

House Dance 1×1

Popping 1×1

Locking 1×1

Vogue 1×1

Me Against The Music 1×1

World Team Battle

Kromě výše zmíněných kategorií se soutěžili i b-boys v Tricking battlu (vítěz Yosh Is Stoic) a junioři v HeroKidz battlu (vítěz Filo). Hlavním bodem celého víkendu byl ale samozřejmě World Team Battle 5×5. Ve finále se proti sobě postavil výběr tanečníků Francie a výběr tanečníků Německa. Stejně jako v loňském roce ovládl i Funkin Stylez 2016 „domácí“ tým.

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

273