V Praze proběhne charitativní dancehall workshop pro Rickyho Mundo Raverse - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Českou republiku čeká premiérový charitativní dancehall workshop pod názvem Dance For Mundo, jehož výtěžek poputuje nemocnému tanečníkovi na Jamajku.

Akce se uskuteční v Praze v Dancers clubu 13. prosince 2014. Těšit se můžete na workshop s Raduš Liškovou (Tancelář, Olomouc), s Kákou Kvasnicovou (BDS Academy, Praha) a s Adélkou Tomešovou (Hradec Králové). Tanečnice si pro vás připravily to nejlepší z dancehallu, takže si nejen dobře zatancujete, naučíte něco nového, ale zároveň tím někomu pomůžete.

A komu se peníze budou posílat? Jamajský tanečník Ricardo Gordon, známý také jako Ricky Mundo Ravers, je těžce nemocný a hrozí mu selhání ledvin. Na operaci, která by mu pomohla, potřebuje 60 tisíc dolarů. Sbírky pro něj se organizují mimojiné i ve Francii, USA či Rakousku. Rickyho Mundu možná neznáte, ale určitě znáte kroky, které vytvořil. Jsou to pohyby Sassa Step, Follow Thru a Do Di Right Ting.

Zaregistrovat se na workshop můžete na emailu danceformundocz@gmail.com, svou účastí pomůžete vybrat co nejvíce peněz. Na výše uvedený email můžete posílat i své dotazy.

Dance For Mundo

DANCE FOR MUNDO

Kdy: 13.12.2014
Kde: Dancers club, Praha

Harmonogram:

13.00 ­ 14.00 KÁKA
14.15 ­ 15.15 RADUŠ
15.30 ­ 16.30 ADÉLKA

Registrace:

danceformundocz@gmail.com

Oficiální událost na FB:
http://www.facebook.com/events/573310352774005

Nejnovější články

139