V Olomouci proběhne Dancehall Workshop s Háňou

Dancehall Workshop

Dancehall Workshop

Nejoblíbenější taneční styl a jedna z nejúspěšnějších českých tanečnic? Tak to je kombinace, která vás čeká v neděli 23. února 2014, kdy v 331 Dance Studiu Olomouc proběhne vůbec první Dancehall Workshop.

Dancehall jako hudební a zároveň i taneční styl vznikl v polovině sedmdesátých let dvacátého století na Jamajce z původní reggae hudby, která dostala využíváním tvrdších beatů, elektronických zvuků a rychlejšího rytmu novou podobu. Taneční styl Dancehall je charakteristický svou energičností, smyslností a nezkrotným sexuálním nábojem. Rozhodně se jedná o styl velmi atraktivní, který stojí za to vyzkoušet. Je plný dynamiky, vyzývavosti, ale zároveň dá zabrat vaší fyzičce. Z velké části čerpá z techniky izolovaných pohybů pánve a boků, používá techniku zvanou afroshake.

Vyučovat bude Háňa, jedna z nejvýraznějších osobností brněnské crew High Edition, a zároveň jedna z nejúspěšnějších dancehallových tanečnic v ČR. Háňa je několikanásobná vítězka a finalistka prestižního battlu Queens Style Zone, a také dvojnásobná finalistka čistě dancehallové akce Bruk Out.

Obsahem workshopu budou dvě lekce. První (90 min.) bude zaměřena na techniku a prvky, v druhé (60 min.) se pak naučíte speciální choreografii, kterou si pro vás Háňa připravila. Workshop je určený všem bez rozdílu věku a zkušeností, vítáni jsou i absolutní začátečníci. Prostě pokud se vám líbí taneční styl dancehall, neváhejte a doražte. Kapacita sálu je omezena.

Kompletní informace o workshopu včetně přihlášky najdete na webových stránkách 331 Dance Studia Olomouc.

Dancehall Workshop

Dancehall Workshop

331dancestudio

RelatedPost