V Olomouci proběhne Contemporary Workshop - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

I když Contemporary Dance nepatří mezi streetdancové taneční styly, Contemporary Workshop v 331 Dance Studiu Olomouc nabízí všem tanečníkům a tanečnicím výbornou příležitost, jak protáhnout své tělo, zpevnit svaly a procvičit techniku, která je potřebná při jakémkoliv tanečním stylu. V rámci tohoto semináře si např. procvičíte otočky, práci na zemi, atd.

Na workshopu vás přivítá František Topič, lektor baletního studia při Moravském divadle v Olomouci. František studoval Taneční konzervatoř v Brně a během studia účinkoval v mnoha inscenacích Národního divadla Brno, např. Louskáček, Aida, Raimonda, Spartakus, Oldřich a Božena, atd. Své choreografické ambice uplatnil na koncertě Šťastná cesta a na Mezinárodní choreografické soutěži v Plzni získal ocenění Mladý choreografický talent. V současné době je členem baletního souboru Moravského divadla Olomouc. Během svého působení v Olomouci účinkoval v inscenacích Labutí jezero nebo Romeo a Julie.

Pokud na rozvoji svého tancování chcete pracovat od základů, techniku rozhodně nemůžete vynechat. Contemporary Workshop vám nabízí jedinečnou možnost na technice zapracovat, ale zároveň se tancem příjemně uvolnit a zregenerovat. Workshop je určený i absolutním začátečníkům bez ohledu na věk nebo pohlaví.

Přihlásit se můžete na stránkách 331 Dance Studia Olomouc, kde se také dozvíte veškeré další podrobnosti o workshopu: www.331.cz/contemporaryworkshop

Contemporary Workshop v 331 Dance Studiu Olomouc

331dancestudio

RelatedPost

Nejnovější články

187