Nejlepší česko-slovenská crew pro rok 2016 je Art Factory Brno

Konec ledna je mezi tanečníky v České republice už jedenáct let spjat především s akcí Dance Floor Attack neboli battlem o nejlepší česko-slovenskou street dance crew. Tu pravidelně každý rok pořádá taneční skupina T-Bass v kulturním centru Aldis Hradec Králové. Den D tentokrát připadl na neděli 24. ledna 2016.

V porotě letošního ročníku DFA usedli Karl Kane Wung z Francie, Wahe Akopjan a Regina Aitová. Za kola z oceli se postavil Dj Carlos a celou akcí jako speaker provázel Otec Mirec. Přihlášeno bylo celkem 17 tanečních skupin. Kromě High Edition (Brno), mistrů ČR pro rok 2016, kteří si s předstihem zajistili postup mezi nejlepší osmičku, to byli B-Original (Praha), Left J-Awa (Praha), Bud Side Rockers (České Budějovice), Alyaschca Crew (Olomouc), Beat Up (Ostrava), Olomoucity Dancers (Olomouc), Roots Company (Ostrava), Art Factory (Brno), T-Bass (Hradec Králové), Viva Jump (Teplice), B-Soul (Liberec), Street Busters (Jihlava), Aport Support (Žamberk), BDS Academy (Praha), All For One (Náchod) a EFK (Milevsko).

Absolutním vítězem DFA 2016 je Art Factory Brno

Pohár pro vítěznou crew i další ceny od partnerů akce nakonec získali tanečníci z Art Factory Brno, konkrétně Tess, Dedík, Luccy, Kufa, Sára, Mulla a Fero. Gratulace!

Art Factory | Dance Floor Attack 2016 | foto: www.dancephoto.cz
Art Factory | Dance Floor Attack 2016 | foto: www.dancephoto.cz

Art Factory tak navázala na vítěze předchozích deseti ročníků DFADuck Beat Přerov, BDS Academy Praha (zvítězili celkem 5x), Dynamic Brno (zvítězili 2x), Left J-Awa Praha a na loňském jubilejním desátém ročníku zabodovala iBrow Crew.

Mrkněte na finálový battle mezi Art Factory a Left J-Awa.


Foto v článku: www.dancephoto.cz

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

602