Tight Eyez po delší době vydává své nové album. Jmenuje se Just 4 Hype

Tight Eyez, vlastním jménem Ceasare laron Willis, je legenda tanečního stylu Krump. Právě on a Mijo (Jo’Artis Rati) jsou považováni za zakladatele tohoto energického, expresivního a emotivního tance. Právě nezaměnitelná energie a jedinečné taneční vyjádření v kombinaci se spirituální složkou (Krump je úzce spojen s vírou v Boha a křesťanstvím) nemá v tanečním světě obdoby.

Jenže Tight Eyez není jen tanečník a lektor, ale také hudební producent. Na kontě má několik alb a mixtapů, z nichž většinu krumpeři určitě velmi dobře znají. Ten nejnovější „bucktape“ vychází právě dnes, 1. dubna 2016, pod názvem Just 4 Hype.

Album Just 4 Hype bude temné

Jak sám Tight Eyez prozradil, v poslední době neprochází zrovna jednoduchým životním obdobím, což se odrazí i na novém albu. Bude Just 4 Hype ještě drsnější a temnější než jeho předchozí kousky? Přesvědčit se můžete už dnes …

Album Tight Eyez – Just 4 Hype si můžete stáhnout podobně jako všechny jeho předchozí releasy na Bandcampu.

Tight Eyez - Just 4 Hype
Tight Eyez – Just 4 Hype

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Nejnovější články

278