Super Bowl 2016: Skvělá show Beyoncé a Bruno Marse | HipHopDance.cz

Super Bowl, to je každý rok opravdu megalomanská show. Je to největší sportovní událost USA, vlastně takové ztělesnění Ameriky. Obrovský stadion, velké peníze nebo bitka o to, která reklama poběží v poločase. Mimochodem pokud byste chtěli, aby váš 30s reklamní spot viděli právě diváci Super Bowlu, museli byste z kapsy vytáhnout slušných 110 miliónů korun.

Právě v poločase je to ale také zároveň obrovská hudební a taneční show. Vystupovat na Super Bowlu je sen každé hvězdy, ovšem v minulosti se to povedlo jen několika z nich. Poločasový program obohatili např. New Kids On The Block v roce 1991, Michael Jackson v roce 1993, Aerosmith, N Sync, Britney Spears, Mary J. Blige a Nelly v roce 2001, Janet Jackson, Justin Timberlake, Nelly a P. Diddy v roce 2004, Black Eyed Peas a Usher v roce 2011, Madonna, Nicki Minaj, M.I.A. a Cee-Lo Green v roce 2012, Beyoncé v roce 2013, Bruno Mars a Red Hot Chili Peppers v roce 2014, Katy Perry a Missy Elliott v roce 2015.

Super Bowl | HIpHopDance.cz
Super Bowl | HIpHopDance.cz

Taneční show v historii Super Bowlu

Pro zobrazení videa klikněte na odkaz.

Super Bowl 2016: Beyoncé, Bruno Mars a Coldplay

V letošním roce proběhlo jubilejní 50. finále ligy amerického fotbalu v neděli 7. února 2016. Denver Broncos v něm porazili Carolinu Panthers 24:10. A poločasový program Super Bowlu tentokrát patřil především Beyoncé a Bruno Marsovi.

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

RelatedPost

Diskuze ke článku “Super Bowl 2016: Skvělá show Beyoncé a Bruno Marse

Komentáře nejsou povoleny.

Nejnovější články

366