Street dance crew battle Dance Floor Attack čeká jubilejní desátý ročník - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Leden sice sotva začal, ale už teď se můžeme těšit na poslední lednovou neděli 25.1.2015. V tento den totiž v Hradci Králové proběhne jubliejní desátý ročník street dance crew battlu DFA – Dance Floor Attack.

Akce startuje ve 13.00 v královehradckém Aldisu již tradičně pod taktovkou T-Bassu. Pozvánky jsou všechny české a slovenské crew, oproti prvním ročníkům si tedy na DFA stejně jako v loňském roce může zatancovat kdokoliv.

Diváky čekají vždy velmi atraktivní dema všech crews v délce do 5 minut, ze kterých nejlepších osm postoupí do allstyle battlu. V každém battlu navíc proběhne pro jeden ze vstupů vylosování úkolu, který budou muset crew splnit (např. tanec s basketbalovým míčem, s věšákem, stalking apod.)

V porotě usednou Shannon (USA), Ben (GER) a Wahe (CZE). Za kola z oceli se postaví Dj Boruuf. Za zmínku určitě stojí i to, že vítěz battlu získá přímou nominaci na battle SDK Europe 2015.

Připomeňte si loňský ročník DFA díky oficiálnímu sestřihu i záznamu finálového battlu, do kterého se probojovali Left J-Awa a High Edition.

Dance Floor Attack 2015

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Nejnovější články

121