Street dance crew battle Dance Floor Attack čeká jubilejní desátý ročník

Leden sice sotva začal, ale už teď se můžeme těšit na poslední lednovou neděli 25.1.2015. V tento den totiž v Hradci Králové proběhne jubliejní desátý ročník street dance crew battlu DFA – Dance Floor Attack.

Akce startuje ve 13.00 v královehradckém Aldisu již tradičně pod taktovkou T-Bassu. Pozvánky jsou všechny české a slovenské crew, oproti prvním ročníkům si tedy na DFA stejně jako v loňském roce může zatancovat kdokoliv.

Diváky čekají vždy velmi atraktivní dema všech crews v délce do 5 minut, ze kterých nejlepších osm postoupí do allstyle battlu. V každém battlu navíc proběhne pro jeden ze vstupů vylosování úkolu, který budou muset crew splnit (např. tanec s basketbalovým míčem, s věšákem, stalking apod.)

V porotě usednou Shannon (USA), Ben (GER) a Wahe (CZE). Za kola z oceli se postaví Dj Boruuf. Za zmínku určitě stojí i to, že vítěz battlu získá přímou nominaci na battle SDK Europe 2015.

Připomeňte si loňský ročník DFA díky oficiálnímu sestřihu i záznamu finálového battlu, do kterého se probojovali Left J-Awa a High Edition.

Dance Floor Attack 2015

Dejv