Street dance battle Queens Style Zone mění název, vůbec poprvé proběhne i soutěž skupin - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag
QSZ#16 | Cropp Street Dance Battle

Akci s názvem Queens Style Zone není třeba představovat. Jde o nejúspěšnější český street dance battle, zanedlouho totiž proběhne jeho již 16. vydání, což je na české poměry unikát. Pravidelně 2x ročně se koná v ostravském klubu Marley a stejně tomu bude i tentokrát – v sobotu 4.10.2014. Co bude ovšem nové, je název akce, díky novému hlavnímu partnerovi akce totiž nese název QSZ#16 | Cropp Street Dance Battle.

Kdo první říjnovou sobotu zavítá na Výstaviště Černá louka v Ostravě, bude svědkem (nebo samozřejmě také účastníkem) battlu Hip Hop 1×1, House Dance 1×1 nebo Dancehall 1×1. Absolutní premiéru pak čeká nová kategorie, a to Óčko Crew Battle, tedy soutěž crew (skupin) v počtu 2-5 tanečníků. Můžeme se tak těšit na novou a velmi zajímavou podívanou.

Za gramofony se postaví Dj Vladu (Roots Company), kterého můžete znát nejen z předchozích vydání QSZ, ale také z mnoha dalších street dance akcí, za mikrofony mu pak parťákem bude již tradiční tvář Dj Lowa (rádio Helax).

Do poroty usednou čtyři velmi významné tváře české, ale i mezinárodní taneční scény: Kalo (Spirit Shop, Fénix Squad), Alča (Alyaschca Crew), Michelle Bambaii (Badd Fyah) a Kamell (Funky Dangers). S prvími třemi jmenovanými můžete navíc navštívit ještě před akcí speciální workshopy, které proběhnou v tanečním studiu Roots Company za speciální cenu 200 Kč.

Klub Marley otevírá v 15:00 a battle samotný startuje o hodinu později. Přihlásit se do něj (nebo na workshopy) můžete prostřednictvím webu www.qsz.cz.

QSZ#16 | Cropp Street Dance Battle
QSZ#16 | Cropp Street Dance Battle
4.10.2014, klub Marley Ostrava

Nejnovější články

146