Soutěž street dance choreografií World Of Dance je v Evropě, čeští tanečníci byli u toho - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Turné mezinárodní taneční soutěže choreografií zaměřených především na street dance World Of Dance je v Evropě. Každý rok probíhá poměrně rozsáhlý systém kvalifikací, v rámci kterého se uskuteční 14 preselekcí přímo v USA a cca 20 dalších preselekcí v dalších zemích. Nejblíže České republice probíhají kvalifikace v Německu, Holandsku, Itálii, Belgii nebo Francii. Absolutní finále je v letošním roce naplánováno na 16. srpna 2015 v Los Angeles (USA).

Německá kvalifikace proběhla minulý víkend v Berlíně a protože je to opravdu „za humny“, nechyběli u toho ani čeští tanečníci. Významnou stopu tu zanechala především Zizoe (Dance Academy Prague), ta zvítězila v House Dance battlu 1×1, který probíhal v rámci doprovodného programu.

WORLD OF DANCE GERMANY 2015: HOUSE DANCE 1ON1 FINAL BATTLE

Ani na hlavní stagi ovšem nechybělo české zastoupení. Do Berlína si totiž udělali výlet tanečníci z Projekt AWA, který nedávno oslavil své třetí narozeniny. Podívejte se na jejich krumpovou choreografii, ale také na absolutní vítěze – The First Crew z Ruska.

WORLD OF DANCE GERMANY 2015: PROJEKT AWA

WORLD OF DANCE GERMANY 2015: 1ST PLACE – THE FIRST CREW

Začátkem dubna letošního roku zavítalo turné World Of Dance také do francouzského města Grenoble. Na „domácí“ kvalifikaci pochopitelně nemohli se svou show chybět dvojčata Larry & Laurent Bourgeois, kteří jsou po celém světě známí jako Les Twins. Své vystoupení, které se vždy těší velkému zájmu, tentokrát k překvapení všech obohatili také o rapovou část. Že by se tedy Les Twins jako slavní tanečnici, choreografové a modelové vydali také na dráhu MCingu? :) Posuďte sami …

WORLD OF DANCE FRANCE 2015: LES TWINS

Zizoe | World Of Dance Germany 2015

Les Twins

Dejv

šéfredaktor at HipHopDance.cz
O pouliční tanec (street dance) se zajímám už zhruba 20 let, ať už jako aktivní tanečník, lektor, choreograf, organizátor battlů, občasný porotce, autor různých textů nejen na HipHopDance.cz, ale hlavně jako velký fanoušek :)
Dejv

Nejnovější články

375