Je to neuvěřitelné, od léta jsme měli možnost sledovat naprosto bezkonkurenční vystoupení. Soutěží prošla spousta talentovaných lidí, ale do finále se probojovali jen ti nejlepší. Několik měsíců uteklo jako voda a už tuto neděli 28. listopadu 2010 nás čeká ten vytoužený den, kdy se dozvíme, kdo se stal tím vyvoleným vítězem, který získá lákavých 100 tisíc EUR plus angažmá v americkém Las Vegas. Celkem čtrnáct finalistů si to rozdá v tváří tvář a mají v plánu vydat ze sebe maximum.

A s radostí musím říct, že hned třem tanečním crew se podařilo probojovat až do samotného finále. A kdopak to je? Jako první Vás uchvátili slovenští The Pastels, potom Křečkovi muži alias T-Bass z Hradce Králové a třetí úspěšnou crew jsou Mighty Shake ze Zastávky u Brna.

V soutěži se také objeví sólový tanečník Radek Bakalář aka Baky (České Budějovice), který propojil taneční umění s magií.

Pokud jste náhodou pozapomněli na jejich semifinálová vystoupení, máme pro Vás menší rekapitulaci, koukejte :)

The Pastels

http://www.youtube.com/watch?v=VRd-bKu8maw

Křečkovi muži alias T-Bass

http://www.youtube.com/watch?v=N-7JGTxfrF8

Mighty Shake Zastávka

http://www.youtube.com/watch?v=_38jmMI8NkM

Radek Bakalář

http://www.youtube.com/watch?v=1xc_HAYbv2s

Máme se tedy opravdu na co těšit. Samozřejmě kromě těchno talentovaných tanečníků se těšte na plno dalších překvapení v podobě ostatních soutěžících a určitě se těšte i na nějakého hosta.

Nezapomeňte tedy v neděli ve 20 hodin zapnout Primu anebo Jojku, příp. se vydat do Brna na živý přenos.