Soutěž Česko Slovensko má talent vyvrcholí už tuto neděli - HIPHOPDANCE.CZ | Street Dance Mag

Je to neuvěřitelné, od léta jsme měli možnost sledovat naprosto bezkonkurenční vystoupení. Soutěží prošla spousta talentovaných lidí, ale do finále se probojovali jen ti nejlepší. Několik měsíců uteklo jako voda a už tuto neděli 28. listopadu 2010 nás čeká ten vytoužený den, kdy se dozvíme, kdo se stal tím vyvoleným vítězem, který získá lákavých 100 tisíc EUR plus angažmá v americkém Las Vegas. Celkem čtrnáct finalistů si to rozdá v tváří tvář a mají v plánu vydat ze sebe maximum.

A s radostí musím říct, že hned třem tanečním crew se podařilo probojovat až do samotného finále. A kdopak to je? Jako první Vás uchvátili slovenští The Pastels, potom Křečkovi muži alias T-Bass z Hradce Králové a třetí úspěšnou crew jsou Mighty Shake ze Zastávky u Brna.

V soutěži se také objeví sólový tanečník Radek Bakalář aka Baky (České Budějovice), který propojil taneční umění s magií.

Pokud jste náhodou pozapomněli na jejich semifinálová vystoupení, máme pro Vás menší rekapitulaci, koukejte :)

The Pastels

http://www.youtube.com/watch?v=VRd-bKu8maw

Křečkovi muži alias T-Bass

http://www.youtube.com/watch?v=N-7JGTxfrF8

Mighty Shake Zastávka

http://www.youtube.com/watch?v=_38jmMI8NkM

Radek Bakalář

http://www.youtube.com/watch?v=1xc_HAYbv2s

Máme se tedy opravdu na co těšit. Samozřejmě kromě těchno talentovaných tanečníků se těšte na plno dalších překvapení v podobě ostatních soutěžících a určitě se těšte i na nějakého hosta.

Nezapomeňte tedy v neděli ve 20 hodin zapnout Primu anebo Jojku, příp. se vydat do Brna na živý přenos.

Katie

RelatedPost

Nejnovější články

124